Aila da meze workshopları başlıyor!

Aila’da meze workshopları başlıyor!
09 Mart 12:38 2018

Geleneksel motiflerle bezeli iç mimarisi, müzik dolu akşamları ve Şef Umut Karakuş’un eşsiz mutfağı ile Aila, imza niteliğindeki mezeleri şefle birlikte hazırlamak için lezzet tutkunlarını meze workshop’una davet ediyor.

 

Anadolu’nun dört bir yanından tatları menüsünde buluşturarak, Türk mutfağının benzersiz lezzet mirasını kusursuz bir servis anlayışı ile misafirlerine sunan Aila, sizi de mutfağa sokmaya hazırlanıyor! Açıldığı günden bu yana Aila menüsündeki en çok konuşulan lezzetler olan mezeleri, şef Umut Karakuş’un düzenleyeceği workshop’ta hazırlayabilir, sonrasında kendi misafirlerinize de sunabilirsiniz.

 

Le Cordon Bleu Le Grand diplomalı, bu yılki Time Out Yeme İçme ödüllerinde ‘En İyi Şef’ seçilen Umut Karakuş’un “Meze Workshop”larına katılanlar, sadece meze yapmakla kalmayacak, baharatların meze ile uyumu konusunda da şeften bilgi alacaklar.

 

Menüde neler var?

Tasarımı ve menüsüyle lezzet severlere hitap eden Aila, misafirlerine mezeler ve sonrasında Türkiye’nin dört bir yanından tatlar sunuyor. Özel pişirme teknikleri, renkli sunumları ve Baharat Kütüphanesi ile ülkemizin baharat zenginliğini de vurgulayan Aila, menüsünde bulunan özel tatlarla, misafirlerini Türkiye’de lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

 

Meze Workshop’ta ise menüde bulunan 3 farklı mezenin hazırlık sürecindeki incelikler ve püf noktalarının yanı sıra, sunum teknikleri de konuşulacak. Bir meze gül kurusu veya kırmızı pancar pudrası renkleriyle tam bir renk cümbüşü sunarken, bir diğeri kara lahanadan yapılmış pudra ve lavanta yağı ile yeniden hayat bulacak.Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

1 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar