Bolu da, 14 ülkeden 400 aşçı yarışacak

Bolu\'da, 14 ülkeden 400 aşçı yarışacak
11 Mart 21:25 2019

BOLU'da, 15-17 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan 5'inci . Uluslararası Mutfak Günleri'nde, 14 ülkeden yaklaşık 400 aşçı yarışacak.
Bolu Valiliği, Belediye Başkanlığı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yeniçağa Profesyonel Aşçılar Derneği'nin (YEPAD) organizasyonunda düzenlenecek etkinliğin tanıtım toplantısı yapıldı. Kent merkezinde bulunan bir restoranda düzenlenen tanıtım toplantısına Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Yeniçağa Profesyonel Aşçılar Derneği (YEPAD) Başkanı Sadullah Önal ve Bolu İzzet Baysal Abant Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ayhan Vural katıldı.
Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu'nun bir 'marka şehir' olacağını belirterek, "Marka şehir olurken de aşçılığın ve Köroğlu'nun çok iyi değerlendirilmesi lazım. Bunları değerlendirmeye başladık ve devam ediyoruz." diye konuştu. Bolu 5. Uluslararası Mutfak Günleri'nde, 14 ülkeden yaklaşık 400 aşçı çeşitli kategorilerde hünerlerini sergileyecek. Dereceye giren aşçılara ödülleri, törenle takdim edilecek.Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

2 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar