COFFEE CORNER by NESCAFÉ Milano ile keyifli bir kahve molasına ne dersiniz?

COFFEE CORNER by NESCAFÉ Milano ile  keyifli bir kahve molasına ne dersiniz?
09 Kasım 14:35 2018

COFFEE CORNER by NESCAFÉ Milano ile

keyifli bir kahve molasına ne dersiniz?

 

Nestlé Professional Türkiye, COFFEE CORNER by NESCAFÉ Milano ile On-The-Go konseptini daha keyifli hale getiriyor. NESCAFÉ Milano ustalığı ile kahve uzmanlığını ileriye taşıyan COFFEE CORNER by NESCAFÉ Milano, hızlı ve standart kalitede premium kahve servisi, sunduğu operasyonel kolaylık ve karlı kahve çözümleriyle kahve tutkunlarının tüm beklentilerini karşılıyor. COFFEE CORNER by NESCAFÉ Milano’da Yağmur Ormanları Birliği Sertifikalı NESCAFÉ Superiore çekirdek kahvesi tercih ediliyor.

NESCAFÉ Milano’nun başta ofisler olmak üzere akaryakıt istasyonları, dinlenme tesisleri, bekleme salonları gibi al-götür kahve servisi için uygun olan alanlarda ihtiyaç duyulan premium kahve çözümü projesi COFFEE CORNER by NESCAFÉ Milano, sunduğu standart lezzet ve kalitede kahveler ile her fincan kahveyi keyfe dönüştürüyor.

COFFEE CORNER by NESCAFÉ Milano, 1,5 metrekare alanı ile optimum seviyede premium kahve hizmeti sağlıyor ve bu alan içerisinde profesyonel bir kahve mağazasında bulunabilen kahve çeşitlerini tüm özellikleri ile birlikte tüketicilere sunuyor. COFFEE CORNER by NESCAFÉ Milano’da Espresso’dan Americano ve Latte’ye, Cappuccino’dan Sıcak Çikolata, Mocha ve Flat White’a kadar özel kahveler, 60 saniyeden kısa bir sürede profesyonel bir baristanın elinden hazırlanmış gibi servis ediliyor.

NESCAFÉ Milano Çekirdek Kahve Makinesi ile kahve keyfini doyasıya yaşamak çok kolay!

Kahve tutkunları, istedikleri bardak boyunda ürünü seçiyor, uygun bardağı makiye yerleştiriyor ve ”başlat” tuşuna basarak, ödemelerini kredi kartı veya temassız özelliği olan bankamatik kartı ile gerçekleştiriyor.

NESCAFÉ Milano makinesi %100 Arabica çekirdeklerinden oluşan, Kolombiya ve Brezilya harmanı, orta gövdeli ve dengeli tada sahip, Yağmur Ormanları Birliği Sertifikalı NESCAFÉ Superiore çekirdek kahvesi ile çalışıyor. NESCAFÉ’nin 80 yıllık tecrübesi ile hazırlanan bu özel çekirdek kahve, aroması ile kahve severlerin vazgeçilmesi oluyor.  NESCAFÉ Superiore’nin yağsız ve kurutulmuş çekirdek kahvesi; %100 süt tozu ile premium kahve lezzetini üst seviyeye çıkaran özel sütü ve %34 kakao oranına sahip premium çikolatası ile lezzetin keyfini en üst noktaya taşıyor.

COFFEE CORNER by NESCAFÉ Milano, kullanıcıları tüm operasyonel zorluk ve maliyetlerden uzak tutarak karlı ve hızlı bir servis sunuyor. Aynı zamanda uzman bir personel, günlük olarak makinenin ihtiyacı olan ürün tedarikini, makinenin içine ürün dolumunu, makinenin günlük temizlik ve bakımını, sarf malzemelerin tamamlanmasını ve genel düzeni, bulunduğu yeri ziyaret ederek sağlıyor. Oluşabilecek tüm teknik sorunlar için de çağrı merkezi hizmeti veriliyor.

Günlük 50 bardak ve üzeri kahve tüketimi olan alanlar için ideal bir çözüm olan COFFEE CORNER by NESCAFÉ Milano konsepti, premium kahve lezzetini en hızlı ve kolay şekilde, standart kalitede sağlıyor.

  Etiketler


Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar