Egemden, Avrupa nın en prestijli yarışmasından 3 ödülle döndü

Egemden, Avrupa’nın en prestijli yarışmasından 3 ödülle döndü
18 Mayıs 20:01 2018

Savola Gıda markası Egemden zeytinyağları, Türk zeytinyağının uluslararası platformlarda tanıtılması adına büyük bir önem taşıyan London International Olive Oil Competitions tarafından 3 ayrı ödüle layık görüldü.

Türkiye’nin en büyük sıvı yağ üreticisi Savola Gıda, başarısını uluslararası arenalarda kazandığı ödüller ile kanıtlamaya devam ediyor. Egemden, Avrupa’nın en prestijli yarışması olan London International Olive Oil Competitions’den Platinum, Silver ve Gold ödüllerine layık görüldü.

Savola Gıda Egemden zeytinyağı serisi; Soğuk Sıkım, Erken Hasat ve Organik olmak üzere üç ayrı zeytinyağı olarak tüketicilere sunuluyor.

Ambalaj kategorisinde üç ödül kazandı

13 Mayıs’ta Hilton Kensington London Hotel’de gerçekleşen ödül töreninde ambalaj kategorisinde üç ödüle layık görülen Savola Gıda, ünlü tasarımcı Ümit Ünal tarafından tasarlanan özel cam şişesi ile ambalaj kategorisinin yıldızı oldu. Zeytinyağlarının sağlık, kalite ve ambalaj-ambalajda yenilik kategorilerinde ödüllerin verildiği yarışmaya katılan tüm ürünler 12 adet bağımsız jüri tarafından inceleniyor.

Savola Gıda

Türkiye’nin lider sıvı yağ markalarının sahibi olan Savola Gıda’nın çatısı altında; Yudum, Sırma, Egemden, Cielo ve Brillo markaları yer alıyor.

Sıvı yağ pazarındaki başarısının yanı sıra uzun yıllardır Türkiye’de zeytinyağı üretiminde en uzman kurumlardan biri olan ve ülkenin en büyük markalı zeytinyağı ihracatçısı konumunda olan Savola Gıda, bunların yanı sıra Yudum ve Sırma markaları ile Türkiye’nin en çok tercih edilen sıvı yağlarını üretiyor.Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar