Eskişehir CHINATOWN dan Lezzetli Sushi Önerileri...

Eskişehir CHINATOWN\'dan Lezzetli Sushi Önerileri...
12 Şubat 15:43 2018

TÜRKİYE GENELİNDE İDDİALI VE LEZZETLİ SUSHİLER ESKİŞEHİR CHINATOWN Far East Cuisine’de…

 

CHINATOWN’da uzun yıllardır Çinli şef  Huang Jiaxiang ( Musa Mutlu ) tarafından hazırlanan ve beğenilen Çin mutfağı lezzetine, Japon mutfağının  geleneksel lezzetlerinden Sushiler de zengin çeşitleriyle eklendi.

 

Ülkemizin çağdaş kentleri arasında ön sıralarda yer alan Eskişehir’deki  CHINATOWN bir süre önce büyük yatırımla mekan ve mutfak olarak yenilendi. Ayrıca Sushi Bar’da hizmet vermeye başladı.

 

Bir süre önce Tayland’dan özel olarak getirilerek CHINATOWN’da göreve başlayan Sushi şefi Thitipong Norkaew’in hazırladığı son derece taze ve lezzetli sushiler hem Eskişehirliler hem de Eskişehir’e gelen yerli ve yabancı iş insanları  ve turistler tarafından çok beğeniliyor.

 

Uzakdoğu mutfağının en sevilen lezzetlerinden sushi; pirinç sirkesi ve şeker ile tatlandırılmış haşlanmış pirinç üstüne veya içine balık, diğer deniz ürünleri veya sebze gibi malzemeler konularak servis ediliyor.Sushi şefi Thitipong Norkaew’in bizzat hazırladığı sushiler arasında en çok tercih edilenler;  “Boston Roll“,  “Tekka Maki”, “ Maki Set”, “Sushi Moriawase“.

Eskişehir CHINATOWN,  Pazartesi hariç haftanın 6 günü saat 11.00’den itibaren tüm konuklarına hem Uzakdoğu  Mutfağı hem de Sushi Bar’la bir lezzet şöleni sunuyor.

 

China Town Far East Cuisine

Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi ETİ Plaza - Eskişehir
0 222 220 09 85

www.eskisehirchinatown.com

  Etiketler


Emoji İle Değerlendir

1 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar