KATS SAHNE, OKTOBERFEST İ USTA ŞEF ve BİRA ÜRETİCİSİ KEVIN D. CUCKOW ile KUTLUYOR!

KATS SAHNE,  OKTOBERFEST’İ  USTA ŞEF ve BİRA ÜRETİCİSİ  KEVIN D. CUCKOW ile KUTLUYOR!
12 Ekim 19:30 2017

KATS SAHNE,

OKTOBERFEST’İ

USTA ŞEF ve BİRA ÜRETİCİSİ

KEVIN D. CUCKOW ile KUTLUYOR!

 

KATS Sahne herkesi, şef ve bira üreticisi Kevin D. Cuckow’un mekân için özel olarak hazırladığı bira çeşitleri ve özel Oktoberfest menüsüyle İstanbul’un merkezinde Oktoberfest’i yaşamaya davet ediyor. Oktoberfest Bira Bayramı kapsamında, ev yapımı özel biralar ile Alman ve Türk mutfaklarından lezzetlerin yanı sıra ücretsiz bira tadımları da 15-30 Ekim tarihleri arasında her gün saat 17.00’den itibaren KATS Sahne’nin misafirlerini bekliyor.

 

Gurme, aşçı ve bira üreticisi Kevin D. Cuckow, meşhur bira bayramı Oktoberfest için KATS Sahne’ye özel 4 farklı bira üretti. 15-30 Ekim tarihleri arasında KATS Sahne’de Alman bira ve yemek kültürünü tanıtacak olan Cuckow; mekâna özel olarak orta alkollü, tatlı bir aroması olan Golden Ale tipi German Alt Beer, keskin şerbetçiotu aromalı, koyu Pale Ale tipi Scottish Heavy, zengin, ekşi bir tadı olan, kehribar tonlarında Alman tarzı Amber Ale ve meyve aromalı, şerbetçiotu ağırlıklı, altın ve bakır tonlarındaki Malt bira Traditional  Bitter çeşitlerini hazırladı.

 

Yaratıcı şef ayrıca bu birbirinden leziz ev yapımı biralara eşlik etmesi için, Alman ve Türk mutfaklarının etkilerini taşıyan, yaratıcı ve uluslararası lezzetlerin ön plana çıktığı muhteşem bir Oktoberfest menüsü hazırladı. KATS Sahne’nin özel Oktoberfest menüsü; Alman sosisleri-turşu salata, ​körili sosis, ​et-soğan-ıspanaklı börek, ​beyaz krema soslu dana köfte, ​patates ve Alman lahana turşusundan oluşuyor.

 

KATS Sahne, 15-30 Ekim 2017 tarihleri arasında her gün saat 17.00’den itibaren, bu benzersiz biralar ve birbirinden lezzetli yemeklerle bira bayramını kutlamak isteyen herkesi bekliyor. KATS Sahne, Oktoberfest Bira Bayramı boyunca misafirlerine sürpriz tatlar ve bira tadımları da sunacak.

 

KEVIN D. CUCKOW HAKKINDA

Ağırlama sektöründe 20 yılı aşkın deneyime sahip ve 1900'lü yılların başlarından bu yana aile mirası olan yiyecek ve içecek alanında uzman olan Kevin D. Cuckow; mutfak, mahzen ve masaya zengin bir tutku ve uzmanlık getiriyor. Sınırları füzyonla zorlamayı seven, ancak güzel sanat mutfağının ve geleneksel biranın saf klasiklerine odaklanmayı asla unutmayan yaratıcı bir şef ve bira üreticisi.

 

 

Rezervasyon: 0212 263 10 63 – 0539 545 21 21

Adres:          Müselles Sok No:3 Gayrettepe/İstanbul

                     (Gayrettepe Metro ve Zincirlikuyu Metrobüs Durağı Yakını)

 

 

Bilgi için:        info@katssahne.com

                   www.tiyatrosenay.com                                                    

                   www.katssahne.comEmoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar