TAŞPAKON BASIN BULTENİ

TAŞPAKON HABERLER
26 Ekim 00:09 2016

TAŞPAKON 2.EĞİTİM KONGRESİ'NDE YERİNİ ALDI

Mesleki ve teknik eğitimin güncel sorunları ve geleceğiyle ilgili fikir alışverişinde bulunmak, belirlenen konulardaki bilimsel çalışmaları paylaşmak, bu sayede de mesleki ve teknik eğitimi geleceğe güçlü bir şekilde taşımak için ortak bir bilinç oluşturmak amacıyla 24-25 Ekim 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek olan "Eğitimden Üretime Sektörle İşbirliğine" temalı 2.Eğitim Kongresi bugün Antalya'da başladı. T.C. Milli Eğitim Bakanı Sn. İsmet Yılmaz, bakanlık yöneticileri, milletvekilleri, oda başkanları ve sendika başkanlarının hazır bulunduğu kongrede bakanlık tarafından davet edilen sivil toplum kuruluşları içinde yer alan Taşpakon’u Konfederasyon Asbaşkanımız Ömer Atan temsil etmektedir. Mesleki eğitimin sorunları, gelişimi ve gelecceği üzerine tertip edilen 2.Eğitim Kongresi'nin camiamıza hayırlara vesile olmasını dileriz.

Taşpakon Genel Sekreterliği

---------------------------------

HAKKARİ AŞÇILAR VE PASTACILAR DERNEĞİ'NDEN ZİYARET

Taşpakon'a bağlı Doğu Anadolu Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu üyesi Hakkari Aşçılar ve Pastacılar Derneği Hakkari Valisi Sn. Cüneyit Orhan Toprak'a ziyarette bulunmuşlardır. Taşpakon olarak Hakkari'de yapılacak olan faaliyetler ve etkinlikler ile alakalı bilgi alışverişinde bulunulan ziyaret sebebi ile üyemiz Hakapad yönetimi ve üyelerine emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Taşpakon Genel Sekreterliği

 

--------------------------

KIRIKKALE AŞÇILAR VE PASTACILAR DERNEĞİ'NDEN ZİYARET

Taşpakon'a bağlı İçanadolu Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu üyesi Kırıkkale Aşçılar ve Pastacılar Derneği Kırıkkale Valisi Sn. Mehmet İlker Haktankaçmaz'ı ziyarette bulunmuşlardır. Taşpakon olarak Kırıkkale'de yapılacak olan faaliyetler ve etkinlikler ile alakalı bilgi alışverişinde bulunulan ziyaret sebebi ile üyemiz Kırapad yönetimi ve üyelerine emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Taşpakon Genel Sekreterliği

 

--------------------------------

ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİ İÇİN KAHVALTIDA BULUŞTUK

Taşpakon'a bağlı Doğu Anadolu Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu üyesi Van Aşçılar ve Pastacılar Derneği eğitime destek amaçlı Van The Rest Cafe'de kahvaltı organizasyonu düzenlemiştir. Kahvaltı organizasyonundan elde edilen gelir ile Van'da eğitim ve öğretime devam eden aşçılık okullarına ekipman ve temrinlik malzeme desteği verilecektir. Bu anlamlı etkinlik sebebi ile üyemiz Vanpad yönetimi ve üyelerine emeklerinden dolayı teşekkkür ederiz.

Taşpakon Genel SekreterliğiEmoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar