Yıldız futbolcu Ronaldo nun mütevazi yemek menüsü: Arkadaşı anlattı...

Yıldız futbolcu Ronaldo\'nun mütevazi yemek menüsü: Arkadaşı anlattı...
20 Haziran 10:32 2018

Filistinli çocuklar için yaptığı duyarlı açıklamalarla dikkat çeken Cristiano Ronaldo ile ilgili, futbolcu arkadaşı Patrice Evra ilginç bir anısını paylaştı. Manchester United’da birlikte top koşturdukları zamanda yaşanan olay, Ronaldo'nun mütevazi hayatına dair ipucu veriyor.

Ünlü futbolcu Patrice Evra, Dünya Kupası’nda İspanya’ya karşı hattrick yapan Cristiano Ronaldo ile ilgili ilginç bir anısını paylaştı. Manchester United'da yıllarca beraber top koşturan iki arkadaşın yaşadıkları ortak anıları da bulunuyor. ITV Sport kanalına konuşan Evra, bu anıları anlatırken Ronaldo'nun rekabetçi yapısını vurgulamak için şunları anlattı:

"RONALDO SİZİ YEMEĞE ÇAĞIRIRSA 'HAYIR' DEYİN"

"Herkese şunu tavsiye edebilirim. Eğer Cristiano sizi evine yemeğe çağırırsa gitmeyin. Sadece ‘Hayır’ deyin. İdmandan sonra bir kez bana sordu, ben de gittim. Yorgundum. Masada sadece salata, haşlanmış tavuk göğsü ve su vardı. Meşrubat bile yoktu. Yemeğe başladık ve ben sonrasında et yemeğinin gelmesini bekledim ama gelmedi. O yemeğini bitirdi, kalktı ve topla oynamaya başladı. Sonra benim de onunla birlikte oynamamı istedi. Ben yedikten sonra birlikte yüzmeyi teklif etti. Yemek yemek için mi yoksa ertesi gün maçımız olduğu için mi çağırdığını merak etmeye başladıştım. Bu yüzden kimseye onun evine gitmeyi tavsiye etmem, çünkü o bir makine ve idman yapmayı bırakmak istemiyor."

 

"ONUN KAZANMA ARZUSUNA ŞAŞIRMIYORUM"

Ronaldo’nun her zaman kazanmak istediğini ifade eden Evra sözlerini şöyle sürdürdü:

"Ferdinand ile bir gün masa tenisi oynadı ve kaybetti. Hepimiz çığlık attık, bağırdık ama Cristiano’nun moralinin bozulduğu çok belliydi. Hemen sonra kuzenini pinpon masası alması için gönderdi. İki hafta boyunca masa tenisi idmanı yaptı ve Rio Ferdinand’ı herkesin karşısında yendi. Cristiano Ronaldo işte budur. O yüzden daha çok Altın Top kazanmak istemesine şaşırmıyorum ya da Dünya Kupası kazanmak arzusuna…" (Skor)Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

1 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar