Zeltiq Cool Mini tam size göre…

Zeltiq Cool Mini tam size göre…
01 Haziran 16:18 2016

ZELTIQ COOLMINI

DAHA ZARİF BİR BOYUN, BİÇİMLİ BACAKLAR VE ÖZGÜR DEKOLTE

Büyük denizleri geçtiniz ama birikintilerden yana başınız dertte ise:  Zeltiq Cool Mini tam size göre…

Aşırı bir kilo fazlanız yok, forma girme yolunda belki büyük denizleri aştınız ama ufak tefek birikintiler canınızı sıkıyor. Kendi küçük ama verdiği sıkıntı büyük olan yağ birikintilerinizden sizi Zeltiq CoolMini kurtarabilir.

Gıdı

Diz kapağı ve diz kapağı yanları

Sütyen katlantı çizgileri

Göğüsle omuz arasında kalıp çatal görünümü alan bölge

Bu birikintilerden spor ya da diyetle kurtulmak pek mümkün olmaz. Cerrahi operasyonlarla, liposuction tarzı uygulamalarla sonuç alınabilir. Bu operasyonlar da hem yüksek fiyatlı hem de anestezi/ameliyattan çekinenler için korkutucudur.

Harvard Üniversitesi bilim insanlarınca geliştirilen FDA onaylı ve patentli Zeltiq CoolSculpting, yeni geliştirdiği Zeltiq Cool Mini başlığı ile incelme cihazlarının ulaşamadığı bu alanlarda etkin ve pratik bir çözüm sunuyor.

Dr. Ender Saraç; Zeltiq CoolMini’yi fit görünümün tamamlayıcı bir uygulaması olarak gördüğünü belirterek; “bu bölgelerde biriken yağlardan kurtulmayı sağlayan, riski bulunmayan, yüksek konforlu bir uygulama” olarak tanımlıyor. Sistem, başta gıdı olmak üzere küçük bölgelerde biriken ya da yapısal olarak var olan yağları soğutarak etkisizleştiriyor, vücuttan da doğal biçimde atılmasını sağlıyor.  1 saat süren işlem süresince ağrı sızı acı hissi olmuyor, işlem sonrası sosyal hayat kesintisiz devam ediyor. İşlem sonucu 30 gün sonunda alınmaya başlıyor ve 2. Ayın sonunda gözle görülür bir iyileşme sağlanarak süreç tamamlanıyor.

Sistem nasıl çalışıyor?

Patentli Zelting CoolScupting teknolojisinin küçük bölgeleri tutmak için modifiye edilmiş mini başlığı ile çalışır. Uygulama bölgesi başlıktaki vakum alanıyla yakalanarak – 11 dereceye kadar soğutulur. Soğuyan bölge hissizleşeceği için kişi herhangi bir ağrı sızı hissetmez. Soğuktan etkilenen yağ hücreleri, vücuttan doğal yollarla atılır. Girişimsel bir işlem olmadığından uygulama gölgesinde herhangi bir iz kalmaz. Oluşabilecek minik kızarıklıklar ise birkaç günde  kaybolur.

Kimler için uygundur?

Hamilelik yaşayanlar hariç; her yaşta, cinsiyette, kiloda olanlara uygulama yapılabilir.

Kaç seans gerekir?

Uygulama yapılacak kişiye göre 1 ya da 2 seans yeterlidir.

İşlem süresi nedir?

Her seans 1 saat sürer.

Sonuç için ne kadar süre gerekir?

İlk sonuçlar 15 gün, tam etki ise 45 günde gözlenmektedir.

Uygulama fiyat aralığı nedir?

Uygulama seansı 750 USD’dir. Kimi kişilerde 1 seans yeterli gelirken kimileri için 2. Seansa ihtiyaç duyulmaktadır.

Daha geniş bilgi ve iletişim için: Aslı Delikara / Turuncu İletişim asli@turuncuiletisim.com.tr          (0532) 657 78 13 – (0212) 233 25 02 – (0212) 233 26 74

 

 

 Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar