3.İSTANBUL AŞÇILAR FESTİVALİ (istcook fest) & AVRASYA AŞÇILAR DERNEĞİ 13. YIL KUTLAMASI

3.İSTANBUL AŞÇILAR FESTİVALİ (istcook fest) &  AVRASYA AŞÇILAR DERNEĞİ 13. YIL KUTLAMASI
20 Mart 20:08 2019

                             3.İSTANBUL AŞÇILAR FESTİVALİ (istcook fest) &

AVRASYA AŞÇILAR DERNEĞİ 13. YIL KUTLAMASI

Avrasya Aşçılar Derneğimizin 28.04.2019 Pazar Günü düzenleyeceği ‘’3. İSTANBUL AŞÇILAR FESTİVALİ (istcook fest 2019)’’ ve ‘’13. YIL KUTLAMASI’’ etkinliğinde, sektörümüzün değerli paydaşları bir araya gelecektir.

 

Ulusal ve uluslararası şefler, aşçılar, tedarikçiler, gastronomi öğrencileri, sivil toplum kuruluşlarının yönetici ve üyeleri, gurmeler, meslek yazarları, akademisyenler, eğitimciler, bloggerlar etkinliğimizde yer alacaktır.

 

Festival süresince; katılımcı firmaların sunumları, interaktif gösteriler, Mutfak Sanatçıları Derneği üyelerinin birbirinden değerli pasta figür atölyeleri ile ünlü şeflerin carving (Sebze Oymacılığı), künefe show, “Şeflerle Geleceğin Yemekleri” söyleşilerinden oluşan dinletiler, çikolatanın şekil bulduğu yarışmalar gibi etkinlikler yer alırken, katılan misafirlere sürpriz hediyeler takdim edilecektir.

 

Gün boyu sürecek festivalde bu yıl 2.si düzenlenen ‘chocolate cup 2019’ çikolata yarışması; yarışmacıların 6 kategoride 1. 2. ve 3. olabilmek için çetin mücadelelerine sahne olacak olup kategorilerin kupa, madalya ve ödül törenleri gün sonunda takdim edilecektir.

 

Mall of İstanbul ‘da düzenlenecek organizasyonumuzda, yemek ikramları ve sanatçı performansı eşliğinde unutulmaz bir gün geçirilmesi planlanmıştır.Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar