5.İSLAM İŞBİRLİĞİ TEŞKİLATI (OIC) HELAL EXPO FUARI SONA ERDİ

5.İSLAM İŞBİRLİĞİ TEŞKİLATI (OIC) HELAL EXPO FUARI SONA ERDİ
27 Kasım 18:06 2017İKT Ekonomik ve Ticari İşbirliği Konseyi (İSEDAK) 'ın 32. Bakanlar Oturumu tarafından kabul edilen ve Birleşik Arap Emirlikleri Sharjah'da başarılı bir şekilde düzenlenen daha önceki sayılara ilişkin olarak alınan kararla uyumlu olarak, Ticaret Geliştirme İslam Merkezi (ICDT) ve İslam Ülkeleri Standartları ve Metroloji Enstitüsü (SMIIC) ve 'Discover Events' işbirliği içinde 23 - 25 Kasım 2017 tarihleri arasında, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen 5. İslam İşbirliği Teşkilatı (OIC) Helal Expo Fuarı'nda Taşpakon olarak yerimizi aldık.
T.C. Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın Himayelerinde düzenlenen 5. İslam İşbirliği Teşkilatı (OIC) Helal Expo Fuarı içerisinde Taşpakon olarak Ege Bölgesi ve Uşak ilimize ait 40 çeşit yöresel yemeğin sunumu yaparak fuar katılımcılarına ikramlarda bulunduk.
Özellikle fuara yabancı ülkelerden gelen katılımcıların büyük ilgisini çeken etkinliğimizde Konfederasyonumuzu temsilen görev alan başta üyelerimiz Ege Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu ve Uşak Aşçılar ve Pastacılar Derneği olmak üzere, yine üyelerimiz Tekirdağ Aşçılar ve Pastacılar Derneği'ne ve Manisa Aşçılar ve Pastacılar Derneği'ne emeklerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Taşpakon Genel SekreterliğiEmoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar