Aşçılar Derneği nden 25. Worldfood İstanbul Fuarı na özel şovlar

Aşçılar Derneği’nden 25. Worldfood İstanbul Fuarı’na özel şovlar
23 Ağustos 00:16 2017

25 yıllık tecrübesiyle Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı - WorldFood Istanbul; 7-10 Eylül 2017 tarihleri arasında görsel bir şölene dönüşecek keyifli etkinlikleri ve konferanslarıyla Tüyap’ta sektör liderlerini bir araya getirecek…

Türk mutfağını ve yemek kültürünü tanıtmak ve zenginleştirmek adına çalışmalar yapan Aşçılar Derneği, WorldFood Istanbul’da Türkiye’nin farklı lezzet ve tatlarını yine yerli üreticilerin ürünleriyle görsel bir şova dönüştürecek.

Gıda sektörünün buluşma noktası WorldFood Istanbul, bu yıl yine gıda sektörünü tüm yönleriyle ele alınacak. Gıda sektörünün ihracat kapısı WorldFood Istanbul; bu yıl ziyaretçilerini Aşçılar Derneği’nin düzenleyeceği etkileyici şovlar, birbirinden ilgi çekici konferanslar, geçtiğimiz yıl da profesyonellerin bir araya gelme alanı olan Retail Center, özel etkinlikler ve yurt dışı heyet katılımlarıyla buluşturacak.

Türkiye'nin dünyaya açılan gıda vitrini olma özelliği taşıyan WorldFood Istanbul, bu yıl birbirinden ilgi çekici etkinlikleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Aşçılar Derneği, etkinlik süresi boyunca ünlü şef ve aşçıları ağırlayarak, pişirme sanatının ilginç detay ve özel sunumlarını ziyaretçilerle paylaşacak. Etkinliğe, The International Taste & Quality Institute - İTQİ ile birlikte katılan Aşçılar Derneği’nin standında ise geçmişten günümüze İTQİ - Üstün Lezzet Ödülü (Superior Taste Award) kazanan yerli firmaların ürünleri sergilenecek.

Bunun yanı sıra Aşçılar Derneği’nin standında yer alacak olan Üstün Lezzetler Ödülü Sergisi, şefler ve şömeliyelerden oluşan bağımsız bir kuruluş olan İTQİ’nin Üstün Lezzet Ödüllü Türk firmalarına ev sahipliği yapacak. Dünyanın dört bir yanından gelen tüketici yiyecek ve içecekleri test etme ve üstün lezzetli olanları tanıtma üzerine Belçika’da faaliyet gösteren İTQİ, aynı zamanda Aşçılar Derneği’nin şov alanında “Dünyada Superior Taste Award” başlıklı bir konferans düzenleyecek.

WorldFood Istanbul’da içecek, süt ve süt ürünleri, et ve tavuk ürünleri, yaş meyve ve sebze, deniz ürünleri, dondurulmuş ürünler, temel gıdalar ve yağlar, şekerli mamüller, unlu mamüller, kuruyemiş ve gıda bileşenleri başta olmak üzere pek çok ürün yer alacak. Gıda ürünlerinin üretim aşamasından, tüketiciye ulaşmasına kadar tüm süreçlerdeki ürün, hizmet ve teknolojiler, WorldFood Istanbul çatısı altında buluşacak. Fuarın şov alanında yer alacak olan Aşçılar Derneği, etkinlik süresi boyunca ünlü şef ve aşçıları ağırlayarak, pişirme sanatının ilginç detay ve özel sunumlarını ziyaretçilerle paylaşacak.

25 yıllık tecrübesiyle gıda ürünleri ve teknolojileri sektörünün buluşma noktası olan Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı - WorldFood Istanbul'a davetlisiniz! Fuarı ziyaret için ücretsiz davetiyenizi alın https://goo.gl/8wUUaYEmoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar