Baydöner den Ramazan a özel lezzetli ve doyurucu menü

Baydöner’den Ramazan’a özel  lezzetli ve doyurucu menü
23 Mayıs 00:24 2018

Baydöner’den Ramazan’a özel

lezzetli ve doyurucu menü

 

Baydöner’in Ramazan lezzetleri eşliğinde

keyifli iftarlar!

 

Baydöner, iftarda kendisini iskender ile ödüllendirmek isteyenler için hazırladığı sağlıklı ve doyurucu menüsüyle Ramazan ayında iftar keyfinin adresi olmaya hazır! Baydöner’in Ramazan ayına özel 33,99 TL’lik menüsünde eşsiz iskenderin yanı sıra; çorba, salata veya turşu, hurma, su, içecek ve çay yer alıyor.

 

41 ilde 122 şubesi ile hizmet veren Baydöner, her Ramazan olduğu gibi bu Ramazan ayında da dışarıda iftar yapmak isteyenler için özel bir “Ramazan Menüsü” hazırladı. Baydöner’in Ramazan ayına özel 33,99 TL’lik menüsünde eşsiz iskenderin yanı sıra; çorba, salata veya turşu, hurma, su, içecek ve çay yer alıyor.

Misafirlerinin, geleneksel Türk lezzeti dönere, standart kalite ve uygun fiyat ile şık restoranlarda kolayca ulaşmalarını sağlayan Baydöner ile Ramazan’da iftar keyfi doyasıya yaşanıyor.

 

 

 

Baydöner Hakkında

Baydöner, Türkiye'de ve dünyada dönerin markası olmak ve nesilden nesile aktarılan bu lezzete hak ettiği değeri vermek amacıyla 2007 yılında yola çıktı. Her restoranında aynı hizmet ve kalite standartlarını sunan Baydöner, ISO 22000 belgesine sahip üreticiler ile çalışarak en taze malzemeleri, kalite, yönetim ve hijyen sistemlerine uygun şekilde ve keyifli mekanlarda, uygun fiyat politikasıyla tüketicileri ile buluşturmayı ilke edindi. Bugüne kadar sayısız ödül kazanan Baydöner, 2015 ve 2016 yılında üst üste iki kez AVM Yatırımcıları Derneği tarafından düzenlenen ve halk oylaması ile seçilen “ AVM’lerde en beğenilen ve tercih edilen restoran zinciri” ödülüne layık görülmüştür. Şube sayısı ve satış hacmi ile dikkatleri üzerine çeken Baydöner; Türk damak tadının vazgeçilmez lezzetini tüm dünyaya yaymaya hazırlanıyor. Baydöner şu an Türkiye, KKTC, Azerbaycan ve Kuzey Irak’ta 128 şube ile hizmet veriyor.Emoji İle Değerlendir

1 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar