Baydöner ödüllerine bir yenisini daha ekledi

Baydöner ödüllerine bir yenisini daha ekledi
29 Mayıs 13:53 2018

 

Müşterilerine yaşattığı kaliteli restoran deneyimi ile öne çıkan Baydöner,

A.L.F.A. Awards’da birincilik ödülü aldı

 

Baydöner ödüllerine bir yenisini daha ekledi

 

2015 yılından beri en iyi müşteri deneyimini yaratan markaların ödüllendirildiği “A.L.F.A. Awards”da bu yılın restoran kategorisi birincisi Baydöner seçildi. Misafirlerinin, geleneksel Türk lezzeti dönere, standart kalite ve uygun fiyat ile şık restoranlarda kolayca ulaşmalarını sağlayan Baydöner, tüketicilerin oylarıyla Restoran Sektörü kategorisinde ödüle layık görüldü.

Geleneksel lezzette üretilen döneri ve hızlı servisiyle tüm şubelerinde aynı standartta hizmet veren Baydöner, fark yaratan çalışmalarının meyvelerini toplamaya devam ediyor. Baydöner son olarak 2018 A.L.F.A. Awards’da ödüllendirilerek başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetle Restoran Sektörü kategorisinde birincilik ödülüne uzanan Baydöner, böylelikle en iyi müşteri deneyimi yaşatan markalardan biri olarak sektördeki konumunu bir kez daha tescillemiş oldu.

Müşteri deneyimi yönetimindeki başarılarıyla, müşterisiyle sağlıklı ve sürdürülebilir bir ilişki kuran markaların onurlandırıldığı A.L.F.A. Awards’un kazananları, 24 Mayıs Perşembe günü Bomontiada’da gerçekleştirilen görkemli bir törenle açıklandı. Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen, Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen A.L.F.A. Awards’da  37 kategoride deneyimi en iyi yaşatan markalar “Customer Brand” seçilerek ödüllendirildi.

 

Markaların performansı, İstanbul’dan Bursa’ya, Balıkesir’den İzmir’e, Malatya’dan Trabzon’a toplam 12 ilde bin 200 kişiyle gerçekleştirilen yüz yüze görüşmeler sonrasında oluşturulan A.L.F.A. Müşteri Deneyimi Endeksi ile belirlendi.

Baydöner Hakkında

Baydöner, Türkiye'de ve dünyada dönerin markası olmak ve nesilden nesile aktarılan bu lezzete hak ettiği değeri vermek amacıyla 2007 yılında yola çıktı. Her restoranında aynı hizmet ve kalite standartlarını sunan Baydöner, ISO 22000 belgesine sahip üreticiler ile çalışarak en taze malzemeleri, kalite, yönetim ve hijyen sistemlerine uygun şekilde ve keyifli mekanlarda, uygun fiyat politikasıyla tüketicileri ile buluşturmayı ilke edindi. Bugüne kadar sayısız ödül kazanan Baydöner, 2015 ve 2016 yılında üst üste iki kez AVM Yatırımcıları Derneği tarafından düzenlenen ve halk oylaması ile seçilen “ AVM’lerde en beğenilen ve tercih edilen restoran zinciri” ödülüne layık görülmüştür. Şube sayısı ve satış hacmi ile dikkatleri üzerine çeken Baydöner; Türk damak tadının vazgeçilmez lezzetini tüm dünyaya yaymaya hazırlanıyor. Baydöner şu an Türkiye, KKTC, Azerbaycan ve Kuzey Irak’ta 128 şube ile hizmet veriyor.Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar