Bayram sürprizi Mado dan: Mado, Ramazan Bayramı nda sevenleri buluşturuyor

Bayram sürprizi Mado\\\'dan: Mado, Ramazan Bayramı\\\'nda sevenleri buluşturuyor
22 Haziran 23:18 2017

Bayram sürprizi Mado'dan: Mado, Ramazan Bayramı'nda sevenleri buluşturuyor

Aileleri, dostları buluşturacak bayram ziyaretlerinin tatlı alternatifi Mado'dan. Özel ambalajıyla 72 saat ilk günkü tazeliğini koruyan Maraş'ın meşhur kesme dondurması, Mado kalitesi ve güvencesiyle bayram hediyesi seçenekleri arasında yer alıyor.

 

 

11 ayın sultanı Ramazan'ı uğurladığımız bugünlerde, bayram hazırlıkları çoktan başladı. Dondurmada adı lezzetle özdeşleşen Mado, kavuşturup, birleştiren, hasret giderilen geleneksel bayram sofralarında tatlı bir sürprizle yerini alıyor. 167 yıldır doğal ve katkısız keçi sütünden dondurmalar hazırlayan Mado'nun Maraş dondurması 72 saat tazeliğini koruyan özel ambalajıyla en tatlı bayram hediyesi alternatifleri arasında öne çıkıyor. Bayramda Mado'nun meşhur kesme Maraş dondurmasıyla sofralarını tatlandırmak isteyenler, özel ambalajıyla ilk günkü tazeliğini muhafaza eden Mado dondurmayı tercih edebilir. 

Tepsi tepsi tatlılar, Mado'yla kapıda

Türkiye'yi ve Dünya'yı lezzetli Maraş dondurmasıyla buluşturan Mado'da ayrıca Ramazan Bayramı için birbirinden lezzetli ürünler hazırlandı. Mado'nun geleneksel yöntemlerle hazırladığı şerbetli tatlılar, özel misafirlerini bekliyor. Fıstıklı ve cevizli baklava, fıstıklı dolama, fıstıklı dilberdudağı, fıstıklı Maraş sarma, gelin boğça, şöbiyet, havuç dilimi, kadayıf, fıstıklı kıvrım ve fıstıklı dolangir tepsi halinde Mado sıcak hizmet şubelerinden temin edilebiliyor. Mado'nun sıcak hizmet şubelerinden sipariş veren müşteriler, tepside şerbetli tatlı ve böreklere zaman kaybetmeden ulaşabiliyor.

 

Mado Hakkında:  

167 yıllık geçmişi ile Türkiye'de geleneksel dondurma denince akla gelen ilk marka olan Mado, temsilcisi olduğu Maraş dondurma geleneğini modern üretim tesisi ve kafe restoranlarıyla Türkiye ve Dünya ile buluşturuyor.

1992 yılında Mado markasıyla İstanbul'da Cadde Bostan'da ilk açılan Mado Kafe kısa zamanda beğenilen bir mekan olmuş ve franchize sistemi ile yeni Mado kafe restoranları açılmıştır.

Dünyanın dört bir yanında beğeniyle tüketilen dondurmaların tamamı Kahramanmaraş'ta kurulu tesislerde geleneksel yapım yöntemlerine sadık kalınarak ISO 9000 ve ESO 2000 kalite standartlarına uygun olarak üretiliyor. 

Mado'da Türk tatlıları ve börek çeşitleri de geleneksel usullere sadık kalınarak katkı maddesi kullanmadan üretilip, sürekli geliştirlen Ar-Ge çalışmalarıyla zengin menüler oluşturuluyor.

Türkiye genelinde 304 adet dondurma kafe konseptli franchize restoran  ve yurtdışında 18 ülkede 38 master franchize yönetimi ile işletilen şube ile Mado Türk bayrağını başka coğrafyalarda gururla dalgalandırıyor.

Euromonitor tarafından yapılan bağımsız bir araştırmaya göre Mado, Türkiye'de kafe bar segmentinde 1 numaralı franchise konseptidir. Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar