Beş yıldızlı otel 2020 sonuna kadar kapalı kalacağını açıkladı

Beş yıldızlı otel 2020 sonuna kadar kapalı kalacağını açıkladı
18 Mayıs 19:34 2020
 
 
 
İstanbul'da bulunan Grand Tarabya Otel, pandemi nedeniyle getirilen kısıtlayıcı önlemler nedeniyle tesis yıl sonuna kadar kapalı tutacağını duyurdu.
 

 

İstanbul'da bulunan 5 yıldızlı Grand Tarabya Oteli, yıl sonuna kadar kapılarını açmayacağını duyurdu. Otelden yapılan açıklamada, İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelgeler ile kapatılan bölümler nedeniyle müşterilere belli bir süre hizmet verileceği belirtildi.

Otelden yapılan açıklama şöyle:

''İdari önlemlerin ne zaman sonlandırılacağı belirsiz ya da salgının tekrar etme riski halinde yeniden tedbir uygulanması ihtimalinin kuvvetle muhtemel olmasına göre hizmet kalitesinde standartlarımızın altına düşmemek ve misafirlerimizi de öngöremeyeceğimiz nedenlerle ileride zor duruma düşürmemek için faaliyetlerimize yıl sonuna kadar ara verdiğimizi, bu süreçte otelin renovasyonu projesinin hayata geçirileceğini, rezervasyon taleplerinizi maalesef kabul edemeyeceğimizi ve sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla geçirilecek dönüşümümüzden sonra ileriki dönemlerde sağlıklı günlerde yeniden birlikte olmayı dileriz.

Açılma tarihimiz kesinleştiğinde alacağımız bütün tedbirleri sizlerle paylaşacağızEmoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar