Bolca Hindi Perakende Sektörünün Buluşma Noktası YZB 2017’de!

Bolca Hindi Perakende Sektörünün Buluşma Noktası YZB 2017’de!
10 Nisan 20:27 2017

Bolca Hindi Perakende Sektörünün Buluşma Noktası YZB 2017’de!

 

Perakende sektörünün paydaşlarını bir araya getiren Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) Konferansı ve Fuarı, bu yıl ‘dönüşüm’ başlığı altında perakende sektöründeki verimliği masaya yatıracak. Organize gıda perakendesinin en büyük konferans & fuar organizasyonu olan ve 9. su düzenlenecek olan etkinlikte sektörün duayen isimleri perakende verimli dönüşümü tartışırken, sponsor firmalar ise temsil ettikleri 300’e yakın markanın yeni ürün ve hizmetlerini tanıtacak.

 

Geçtiğimiz günlerde piliç sektörünün devi Erpiliç tarafından satın alınarak gücüne güç katan Bolca Hindi, organize perakendenin en önemli halkası olan yerel zincir marketlerdeki iddiası doğrultusunda  YZB 2017’de tüm paydaşları ile bir araya gelerek özel lezzetler sunacak. Erpiliç güvencesiyle tüm Türkiye’de yaygınlaşmayı hedefleyen Bolca Hindi, yerel zincir marketler aracılığıyla tüketiciye her noktadan ulaşacak.

 

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından düzenlenen ve Başbakan Binali Yıldırım ile Maliye Bakanı Naci Ağbal’ın katılımıyla kapılarını açacak olan YZB 2017’de özel lezzetlerimizle sizleri ağırlamaktan onur duyacağız.  

 

 

Tarih: 12 – 13 Nisan 2017

Yer: Haliç Kongre MerkeziEmoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar