BRONCO MENÜSÜNE YENİ EKLENEN LEZZETLER DENEMEYE DEĞER

BRONCO MENÜSÜNE YENİ EKLENEN LEZZETLER  DENEMEYE DEĞER
13 Ocak 22:39 2021

BRONCO MENÜSÜNE YENİ EKLENEN LEZZETLER

DENEMEYE DEĞER

 

Vadistanbul’daki Bronco American diner menüsü ile damaklarda iz bırakıyor.  Pandemi döneminde paket servis ve gel-al ile müdavimlerini sevindirmeye devam eden Bronco’nun menüsünü Şef İsmet Saz yeni lezzetlerle daha da zenginleştirdi. 

 

B Spinach, Bowl Chicken, B Brisket ve B Dog, B Truffle, B Vegie, 

B Koko, B Philly Cheese Steak, Bowl Falafel, Bowl Shrimp, Chicken Taco ile Bronco sevenlerinin gönlünde bir kez daha taht kurdu. 

 

Bronco’nun B Burger, BB Burger ve BC Burgerleri, Buffalo Wings, Smoked Brisket, Taco ve Falafel gibi lezzetlerine şimdi de yenilerini ekleyen Şef İsmet Saz çok özel sosları ve özgün tarifleri ile parmak ısırtmaya devam ediyor.

 

Şef İsmet Saz'ın Street Food dünyasına American diner konsepti ile kazandırdığı Bronco, menüsüne yeni katılan B Spinach, Bowl Chicken, B Brisket ve B Dog, B Truffle, B Vegie, B Koko, B Philly Cheese Steak, Bowl Falafel, Bowl Shrimp, Chicken Taco ile yine baş döndürüyor. Gününü gerçekten neşenlendirmek ve bambaşka bir lezzet yolculuğuna çıkmak isteyenler için Bronco’nun yeni lezzetlerini denemeye değer.

 

Bronco ev ve işyerlerine servis hizmetinde iki farklı seçenek sunuyor. Menüdeki lezzetli hamburgerleri, sipariş verenlere yemeye hazır şekilde gönderebilirken, “kendim pişirmek istiyorum” diyenler için de özel bir kit halinde pişmemiş olarak da servis edebiliyor. Bronco’nun pişmemiş hamburger kit seçeneği ile mutfakta keyifle zaman geçirirken tam da istediğiniz hamburgeri kendiniz pişirebilirsiniz.

 

Bronco’nun kendi yapımı olan Brioche ekmekleri ile hazırladığı B Burger, BB Burger, BC Burger ve B Spinach buger sevenler için bir tutku olmaya aday. Yanı sıra Smoked Brisket,Taco çeşitleri, Falafel, Buffalo Wings, Bowl Chicken, B Brisket ve B Dog gibi dünya klasikleri, yerel bir lezzet olan  Kokoreç gibi şefin yorumundan geçmiş lezzetler de sağlıklı malzemelerle yeniden yorumlanıyor. Bronco menüsünde tatlıyı da unutmuyor ve damaklarda iz bırakan New York Cheesecake ve Cookie Dough ile bir kez daha ortaya koyuyor.

 

Bronco lezzetleri için Bronco uygulamasını App Store ve Google Play’den indirip son derece hızlı ve kolay bir şekilde sipariş verebilmek mümkün. Uygulama ile siparişlerde Ocak ayı boyunca %10 indirim sağlanıyor. Ayrıca Bronco lezzetleri için 05312627200 no’lu sipariş hattını, yemeksepeti, getiryemek, fuudy’yi arayabilir veya siparişinizi kendiniz de teslim alabilirsiniz. Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar