Bu Ramazan da iftarlar Mado da açılıyor

Bu Ramazan\'da iftarlar Mado\'da açılıyor
15 Haziran 11:37 2017

                                                                         

Bu Ramazan'da iftarlar Mado'da açılıyor

167 yıllık tecrübesiyle Mado, 11 ayın sultanı Ramazan'a özel iftar menüsü hazırladı. Mado kafe restoranlarda, geleneksel Türk lezzetlerinin yer aldığı iftar menüleri misafirlere sunuluyor.

 

Türkiye'ye 167 yıldır doğal ve katkısız dondurmalar sunan Mado, Mado kafe restoranlarda Ramazan ayını karşılıyor. 11 ayın sultanı Ramazan ayı boyunca Mado kafe restoranlarda özel iftar menüsü servis ediliyor. 

İftariyeliklerin yanında çorba, ara sıcak, tatlı ve ana yemek çeşitlerinden oluşan menü seçeneklerinde, Türk mutfağının geleneksel tadları Mado kalitesi ve özenli sunumu ile misafirlerin beğenisine sunuluyor.

 

Her keseye uygun fiyatlar

49 TL ve 69 TL arasında fiyat aralığında sunulan menülerde közlenmiş domates çorbası,  kıskalı mercimek çorbası ve Maraş tarhana çorbası gibi yöresel lezzetler ve Osmanlı döneminden bugüne gelen demir hindi ve meyan şerbeti ile güllaç, irmik helvasi ve sütlü tatlılar dikkat çekiyor.

Geleneksel, doğal  ve katkısız keçi sütü ile yapılan dondurma denince ilk akla gelen marka olan Mado, Türkiye'yi 167 yıldır eşsiz Mado dondurmasıyla buluşturuyor.

 

Mado Hakkında:  

167 yıllık geçmişi ile Türkiye'de geleneksel dondurma denince akla gelen ilk marka olan Mado, temsilcisi olduğu Maraş dondurma geleneğini modern üretim tesisi ve kafe restoranlarıyla Türkiye ve Dünya ile buluşturuyor.

1992 yılında Mado markasıyla İstanbul'da Cadde Bostan'da ilk açılan Mado Kafe kısa zamanda beğenilen bir mekan olmuş ve franchize sistemi ile yeni Mado kafe restoranları açılmıştır.

Dünyanın dört bir yanında beğeniyle tüketilen dondurmaların tamamı Kahramanmaraş'ta kurulu tesislerde geleneksel yapım yöntemlerine sadık kalınarak ISO 9000 ve ESO 2000 kalite standartlarına uygun olarak üretiliyor. 

Mado'da Türk tatlıları ve börek çeşitleri de geleneksel usullere sadık kalınarak katkı maddesi kullanmadan üretilip, sürekli geliştirlen Ar-Ge çalışmalarıyla zengin menüler oluşturuluyor.

Türkiye genelinde 304 adet dondurma kafe konseptli franchize restoran  ve yurtdışında 18 ülkede 38 master franchize yönetimi ile işletilen şube ile Mado Türk bayrağını başka coğrafyalarda gururla dalgalandırıyor.

Euromonitor tarafından yapılan bağımsız bir araştırmaya göre Mado, Türkiye'de kafe bar segmentinde 1 numaralı franchise konseptidir. 

 

 Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

1 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar