BUTİK PASTACILIK EKİPMANLARI : PASTRY PLANET DE...

BUTİK PASTACILIK EKİPMANLARI : PASTRY PLANET DE...
03 Ocak 22:02 2020

Butik pastacilik ekipmanlari sektöründe faaliyet gösteren firma ise basladigi ilk günden beri ülkemize "yeni ne getirebiliriz" mantigiyla yaptigi ithalatlarla hep yeni ürünler getirmis,ürün skalasini genisletmis, sektöre hareket katmis ve ulasilmaz sanilan ürünleri daha ulasilabilir kilarak alicisina sunmustur.

Müsterilerimiz bu yüzden bizden hep yenilik beklemektedir. Biz de amatör profesyonel bu sektörde faaliyet gösteren bu ise askla bagli pasta sefleri ve ustalarinin ihtiyaçlarini karsilamak üzere sektorde  her zaman  var olacak.

Silikon kalıplar ,Metal kek kalıpları,Çikolata kalıpları,Kağıt kek kalıpları,Şeker hamuru silikonları,Kopatlar,Krema torbaları ve duylar,Merdaneler,Paletler,Desenli yüzey ve silpatlar,Sunum ve süsleme malzemeleri,Genel ekipmanlar ve buna benzer birçok ürün yelpazesini sunmaktadır.  Günümüze baktığımız zaman çok farklı pastalar ve şekilleri görmekteyiz .Gerek yurt dışı gerekse yurt içinde bulunmazları bulup tüm camia ya  farklı kalıplar ve sunum tekniklerini sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz . Genç dinamik bir ekip olan pastry planet yeni trendleri ve yenilikleri yakından takip ediyor.

 Yenilikleri takip eden nitelikli şefleri doğru ürünlerle buluşturmak herzaman amacımız olmuştur,istek ve ihtiyaçlarına uygun ürün bulmak ve becerilerinizi daha da donatarak geliştirmede yardımcı olmakta fırmamızın hedefleri arasındadır.

Şef Rüzgar Sünbül ün  kaleminden...

http://pastryplanet.net/

İPEK ALTUNTAŞ

Mahmutbey mahallesi 2421 sokak no:35 Bağcılar /İstanbul

info@pastryplanet.net    0212 659 07 63

instagram:     www.instagram.com/pastryplanett

onlıne alısveris

www.n11.com/magaza/pastryplanet

 

 

 

 

 

 Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

1 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar