Cristiano Ronaldo 17 milyon sterlinlik evi için ayda 4500 Sterlin'e aşçı bulamıyor!

Cristiano Ronaldo 17 milyon sterlinlik evi için ayda 4500 Sterlin'e aşçı bulamıyor!
21 Ocak 10:49 2023

Cristiano Ronaldo, Portekiz Rivierası'ndaki 17 milyon sterlin değerindeki süper liks evi için ayda 4.500 sterlin maaşla bir şef tutmakta zorlanıyor... Ronaldo'nun kendisi ve ailesi için özellikle suşi ve diğer favori yemeklerini pişirmekle ilgili taleplerini karşılayacak aşçı bulunamıyor!

İngiliz basınında MailOnline'ın haberine göre Cristiano Ronaldo, kendisini ve ailesini süper lüks evinde beslemesi için bir şef tutmaya çalışıyor ancak taleplerini karşılayacak birini bulmakta zorlanıyor.

Beş kez Ballon d'Or kazanan Portekizli futbolcu, Portekiz Rivierası'nda inşa ettiği 17 milyon sterlinlik evde kendisi ve sevdikleri için yemek yapacak birini aylardır bulamıyor.

Haziran ayında bitecek olan malikanede pek çok detay düşünüldü.  Cristiano'nun hayatı boyunca yaşayacağı yer olmasının beklendiği ev için Quinta da Marinha'da bulunuyor.

Ayda 4.800 sterlinlik bir uşak da dahil olmak üzere yeni inşa edilen saray için bazı boş kadroların şimdiden doldurulduğu söyleniyor, ancak şef hala bulunamadı.

Portekiz gazetesi Correio da Manha, sorunu Cristiano ve eşi İspanyol model Georgina Rodriguez'in geleneksel Portekiz yemeklerinin yanı sıra suşi gibi daha uluslararası yemeklerin nasıl pişirileceğiyle ilgili yüksek standartlarına ve taleplerine bağladı.

2022 Katar Dünya Kupası'nda yedek kulübesine düşen Portekizli milli futbolcu, yeni Portekiz Rivierası malikanesinde Japon inceliklerinin hazırlanması için özel olarak bir alan tasarladı

Ronaldo'nun başı, Rodriguez ve beş çocuğu için suşi ve diğer yemekleri kimin hazırlayacağı konusunda dertte!

Suudi takımı Al-Nassr'ın yıldızı olarak bu ay resmi olarak açıklanan ve yılda 173 milyon sterlinlik bir sözleşme imzalayan Ronaldo, birisine ayda yaklaşık 4.500 sterlin olduğu söylenen bir maaş teklif etmesine rağmen doğru kişiyi bulamıyor. 

Bir suşi aşığı olmasına rağmen, oğluna çok düşkün annesi Dolores Aveiro, en sevdiği balığın morina balığı, patates ve yumurtadan yapılan geleneksel bir Portekiz yemeği olan bacalhau olduğunu söylemişti.

Ronaldo, bu ayın başlarında Al Nassr'ın yeni süperstarı olarak tanıtıldığında birçok kulübü geri çevirdiğini iddia etmişti.

"Hayatımda bu büyük kararı verdiğim için çok gururluyum. Avrupa'da işim bitti. Her şeyi kazandım ve Avrupa'nın en önemli kulüplerinde oynadım. Bu yeni bir meydan okuma."

Manchester United'dan dramatik bir şekilde ayrılmasının ardından Şampiyonlar Ligi futbolu oynamaya devam etme çabalarının boşa çıktığını gördükten sonra Orta Doğu'ya yöneldiği iddia edilmişti.

Athletic, Ronaldo'nun Suudi Arabistan'a taşınmadan önce çok sayıda isimsiz Şampiyonlar Ligi takımına haftada sadece 80.000 £ karşılığında önerildiğini yazmıştı.

  Etiketler


Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar