DENİZLİLİ AŞÇILAR YARIŞMAYA HAZIR

DENİZLİLİ AŞÇILAR YARIŞMAYA HAZIR
23 Mart 19:07 2018

Denizli Aşçılar Derneği tarafından geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Altın Horoz Gastronomi yarışmasının ikincisi 13-14-15 Nisan'da yapılacak. Yarışma hakkında bir açıklama yapan Etkinlik Koordinatörü Ersin Aktaş, Denizli’nin tekstilin yanında yurtdışına aşçı ihraç eden bir kent olduğunu söyledi.  

Denizli Aşçılar Derneği, 2. Altın Horoz Gastronomi Yarışmasının tanıtımı için bir basın açıklaması düzenledi. Denizli Gazeteciler Cemiyeti'nde gerçekleştirilen toplantıda konuşan 2. Altın Horoz Gastronomi Yarışması Etkinlik Koordinatörü Ersin Aktaş,yarışmaya tüm vatandaşları davet etti. Denizli Aşçılar Derneği olarak ulusal ve uluslararası alanda Denizli'yi temsil ettiklerini belirten Aktaş, Geçtiğimiz yıl Pamukkale Üniversitesi'nde başlayan organizasyonun Ege Bölgesini kapsadığını Bu yıl ise uluslararası bir boyuta ulaştığını söyledi. 

8 kategoride düzenlenecek yarışmada lise,üniversite, şeflerin yanı sıra down sendromlu ve engelli çocuklar yarışacak. Düzenlenen yarışmanın amacı ise birçok alanda markalaşan Denizli'nin yemek konusunda da bir marka olduğunu göstermek. Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar