Dünya Kupası öncesi 105 yeni otel açıyor

Dünya Kupası öncesi 105 yeni otel açıyor
11 Temmuz 10:42 2021

Beş yıldızlı lüks konaklama tesisi Banyan Tree Doha Oteli, son günlerdeki heyecan yaratan açılışlar arasında yerini aldı. Bu yıl açılması beklenen oteller arasında, beş yıldızlı bir Accor tesisi olan Pullman Doha West Bay; JW Marriott West Bay ve ünlü Steigenberger bulunuyor. Bu yeni otellerin her biri, yaklaşık 32.000 oda anahtarından oluşan Katar'ın 183 tesislik otel portföyünün gücünü oldukça arttıracak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Katar Hava Yolları Grubu İcra Kurulu Başkanı ve Katar Ulusal Turizm Konseyi Genel Sekreteri Akbar Al Baker, “Konukların Katar misafirperverliğinin tadını en iyi şekilde çıkarabilmesini sağlamak için vaadettiğimiz turizm deneyimini zenginleştirmeye devam ederken, her bütçeye ve ihtiyaca uygun bir otel, resort veya özel servis olanakları bulunan apartman kompleksi seçme imkanı da verebiliyoruz.

Yakında açılması planlanan bu tesisler, konaklama alternatiflerimizi çeşitlendirme ve ziyaretçilere daha geniş bir yelpazede hitap etme stratejimizin bir parçasını oluşturuyor. Küresel turizm konumlanmamızı Katar Ulusal vizyonu 2030'a uygun olarak zenginleştirmek ve ziyaretçilere Katar'ı en iyi şekilde deneyimlemelerini sağlamak için daha fazla sayıda seçenek sunmaktan mutluluk duyuyoruz" dedi.Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar