Dünyaca ünlü şef Lorenzo di Gravio, özel menüsüyle D Maris Bay’de

Dünyaca ünlü şef Lorenzo di Gravio, özel menüsüyle D Maris Bay’de
21 Ağustos 11:36 2021

 

 

D Maris Bay, 23 Ağustos-1 Eylül tarihlerinde Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende çatısı altında Roma’da hizmet veren Michelin Yıldızlı Assaje restoranının şefi Lorenzo di Gravio’yu ağırlayacak.  Dünyaca ünlü şef Lorenzo di Gravio, seçkin tatları sınırlı sayıda rezervasyonla D Maris Kitchen’da konuklarla buluşturacak.

 

Datça Yarımadası’nın eşsiz doğasında, Türk ve dünya mutfaklarının en seçkin örneklerini misafirleri ile buluşturan D Maris Bay, dünyaca ünlü şef Lorenzo di Gravio’un özel tadım menüsünü D Maris Kitchen’a taşıyor. Doğuş Yeme-İçme, Turizm ve Perakende çatısı altında Roma’da hizmet veren Michelin Yıldızlı Assaje restoranın şefi Lorenzo di Gravio, 23 Ağustos-1 Eylül tarihlerinde lezzetli deniz mahsulleri ve ferahlatan tatlı alternatifleri ile hazırladığı öğle ve akşam yemeği menülerini, gastronomi tutkunları ile buluşturuyor. 

 

Şef Lorenzo di Gravio’nun farklı pişirme alternatiflerinden oluşan benzersiz lezzetlerdeki menüsüyle eşleşen şarap seçkisi ve kıpır kıpır Akdeniz ritimleri konukların tadım keyfini taçlandırıyor. D Maris Bay’in en uzun plajı The Bay Beach’te konumlanan D Maris Kitchen’da konuklar, bir hafta boyunca Lorenzo di Gravio’nun hazırladığı menüyü keyifli gastronomi sohbetleri eşliğinde deneyimleme fırsatı yakalıyor.

 

Ünlü şefin öğle yemeği menüsünde özel tarifleriyle mozzarella kremalı ton balığı tartar, midyeli ev yapımı niyokki ve kum midyeli linguine gibi lezzetler, D Maris Bay’in akvaryum gibi plajlarında konuklara tatlı bir mola sunuyor. Akşam ise karpuz carpaccio’dan domates suyunda çiğ marine edilmiş akya balığına kadar birbirinden farklı lezzetten oluşan seçkin bir menü, D Maris Bay’de gün batımının eşsiz manzarasına eşlik ediyor.

 

Farklı konseptlerdeki restoranlarıyla konuklarını tatillerinde özel bir yeme-içme deneyimine davet eden D Maris Bay’de, Lorenzo di Gravio’nun hazırladığı seçkin menünün tadına bakmak isteyen konuklar, D Maris Kitchen ile iletişime geçebiliyorlar.

 

Rezervasyon için: 

D Maris Kitchen Telefon: + 90 252 441 20 00

D Maris Kitchen e-mail adresi: info@dmarisbay.comEmoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar