Eğer bir daha hamburger yemek istiyorsanız bu haberi okumayın

Eğer bir daha hamburger yemek istiyorsanız bu haberi okumayın
01 Şubat 20:07 2018

Uzmanlar fast food'un zararlı olduğuna dair sık sık açıklama yapıyorlar fakat muhtemelen kimse böyle olacağını tahmin etmiyordu... Türkiye'de de hizmet veren fast food zincirinin Brezilya'daki şubesinde çekilen korkunç görüntüler dünya kamuoyunun gündemine oturdu. Brezilya'daki lokantada hamburger sipariş veren adam ısırık alınca köftenin içinden adeta kurtçuklar fışkırdı.

 

Facebook üzerinde paylaşılan bir video dünya gündemine oturdu… Türkiye’de de hizmet veren bir fast food zincirinin Brezilya’daki şubesinde hamburger sipariş veren bir müşteri, hamburgerden kocaman bir ısırık alınca neye uğradığını şaşırdı.

Hamburgerin içinde kımıl kımıl hareket eden kurtçukların olduğunu gören adam neye uğradığını şaşırdı. Edmagno Silva isimli müşteri kız arkadaşıyla gittiği lokantadaki yetkililere durumu belirtince tatmin edici bir yanıt alamadı. Silva bunun üzerine sosyal medya üzerinde paylaşımda bulunarak sesini sadece Brezilya’ya değil, bütün dünyaya duyurdu.

Silva’nın videosunun paylaşım rekoru kırmasına rağmen fast food zinciri temsilcilerinden konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar