En Tatlı Sevgililer Günü Hediyesi Toblerone’dan

En Tatlı Sevgililer Günü Hediyesi Toblerone’dan
13 Ocak 22:40 2021

En Tatlı Sevgililer Günü Hediyesi Toblerone’dan

Dünyanın önde gelen, ilk üçgen şeklindeki çikolatası Toblerone, Sevgililer Günü’ne özel paketleriyle sevdiklerini mutlu etmek isteyenlere en tatlı hediye oluyor.

Toblerone 14 Şubat Sevgililer Günü için tasarlanan ‘En Sevdiğime’ ve ‘Arkadaşıma’ paketleriyle özel günlerin vazgeçilmez hediyesi olmayı sürdürüyor. İkonik çikolata, birinden leziz beş farklı çeşidiyle sevdiklerinizi mutlu edecek tatlı bir hediye seçeneği oluyor.

Hem şekli hem de bal badem ve nugalı benzersiz lezzeti ile çikolata severler için çok özel bir yeri olan Toblerone’un raflarda yerini alan, 14 Şubat’a özel, limitli sayıda ürettiği ‘En Sevdiğime’ ve ‘Arkadaşıma’ tasarımlı paketleri, bu özel günde sevdiklerinizi en ‘tatlı’ yoldan mutlu etmek için sizleri bekliyor.

 

Toblerone Hakkında

İsviçre’nin Bern kenti yakınlarında doğan ve dünyanın en çok tanınan çikolatalarından biri olan Toblerone, ilk kez 1908 yılında Theodor Tobler ve kuzeni Emil Baumann tarafından üretilmiştir. Toblerone ismini, İtalyanca bal anlamına gelen ‘Tobler’ ve nuga anlamına gelen ‘Torrone’ kelimelerinden almaktadır. Toblerone, bal-badem ve nugalı eşsiz lezzetinin yanı sıra dünyadaki ilk üçgen çikolata olma özelliği taşımaktadır.

 

 

Mondelēz International Türkiye Hakkında

Mondelēz International, Türkiye’de First, Falım, Kent, Olips, Bonibon ve Jelibon gibi pek çok güçlü markasıyla sakız, şeker, hediyelik ve ikramlık kategorilerinde pazar liderlerinden biridir. Ayrıca Mondelēz International, Türkiye pazarında Milka, Toblerone ve Oreo gibi efsanevi küresel markalarıyla çikolata ve bisküvi kategorilerinde de güçlü bir varlığa sahiptir. Gebze’de bulunan büyük üretim tesisiyle yaklaşık 1.050 kişiye istihdam sağlamaktadır. Gebze tesisinde üretilen ürünler 50’nin üzerinde ülkeye ihraç edilmektedir

 Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar