Gault & Millau'dan Onaylı: Argos in Cappadocia'nın Gurur Veren Başarısı

Gault & Millau'dan Onaylı: Argos in Cappadocia'nın Gurur Veren Başarısı
06 Aralık 14:32 2023

Gault & Millau'dan Onaylı:
Argos in Cappadocia'nın Gurur Veren Başarısı

Her mevsim başka bir hikâyenin yaşandığı Argos in Cappadocia, dünyanın en prestijli rehberlerinden Gault&Millau'nun ödül töreninde "En İyi Hospitality Ödülü" ile onurlandırıldı.

Benzersiz konaklama deneyimi ve misafirperverliğiyle bu prestijli ödüle layık görülen Argos in Cappadocia’ nın uluslararası üne sahip restoranı Nahita ise “Chef’s Table” Kategorisinde 2 şapkanın sahibi oldu.

Görseller: https://we.tl/t-NgMsW7QN3Y

Kapadokya'nın nefes kesen manzarası ile ünlü Uçhisar’da konumlanan Argos in Cappadocia, dünyaca ünlü Gault & Millau tarafından "En İyi Hospitality Ödülü" ile ödüllendirildi. Olağanüstü konaklama deneyimleri, tarihle harmanlanmış konsepti ve eşsiz hizmet kalitesiyle tanınan Argos in Cappadocia, uluslararası arenada önemli bir başarı elde etti.

Nahita, Chef’s Table Kategorisinde 2 Şapka ile Ödüllendirildi!

Argos in Cappadocia'nın bünyesinde yer alan Nahita, Gault & Millau tarafından düzenlenen değerlendirmelerde Chef’s Table kategorisinde 2 şapka ile ödüllendirildi. Anadolu köklerinden ilham alan ve beslenen, coğrafyasına, tarihine ve kültürel devamlılığa saygılı, bunu felsefesine, hikayesine ve tabaklarına yansıtan Anadolu mutfağının yeni yıldızı Nahita, gastronomi dünyasındaki konumunu sağlamlaştırdı.

Şeflerin ustalıklı ellerinden çıkan özgün tatlar, Nahita'nın menülerinde bir araya gelerek hafızalarda yer edinen gastronomik bir deneyim sunuyor. Nahita, misafirlerine doğa ve kültür ile yeniden bağ kuracakları bir deneyim yolculuğu vaat ediyor.

Detaylı Bilgi Ve Rezervasyon için:
Telefon +90 384 219 31 30
Web sitesi           : argosincappadocia.com/
IG                          : @argosincappadocia
Argos in Cappadocia - Kayabaşı Sokak No: 23 Uçhisar, Nevşehir

  Etiketler


Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar