GAÜN Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümünün başarısı

GAÜN Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümünün başarısı
30 Mayıs 11:12 2019

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü öğrencileri, Sekizinci Sanat Topluluğu üyeleri ve Öğretim Görevlisi Ceyhun Uçuk, Toros Üniversitesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Gastronomi Şenliği'ne katılarak, şenlikler kapsamında düzenlenen workshop ve yarışmalarda GAÜN'ü temsil etti.
Üniversiteden yapılan yazılı açıklamaya göre, Toplam 3 kategoride 27 yarışmacının hünerlerini sergilediği yarışmalar kapsamında, GAÜN Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü öğrencileri, tüm dereceleri alarak büyük bir başarıya imza attı.
Üniversite kategorisinde Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü öğrencileri Süleyman Emre Küçükyavuz altın, Sümeyye Serttaş gümüş ve Bilge Uyan bronz madalyanın sahibi oldu.
Festival kapsamında GAÜN Öğretim Görevlisi Ceyhun Uçuk ve Harran Üniversitesi Halfeti Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğretim Görevlisi Mehmet Fatih Kayran tarafından bir de panel düzenlendi. Etkinliğe Mersin ve diğer illerden gastronomi ve aşçılık alanından birçok kişi katıldı.
Yarışma sonunda GAÜN Öğretim Görevlisi Ceyhun Uçuk, desteklerinden dolayı GAÜN Rektörü Prof. Dr. Ali Gür'e, Antalya AKEV Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kamile Perçin Akgül'e ve GAÜN Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Oya Özkanlı'ya teşekkür etti.Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar