Geleceğin profesyonelleri Denge li, MSA nın Restoranı yeni nesilli!

Geleceğin profesyonelleri Denge’li, MSA’nın Restoranı yeni nesilli!
21 Mart 20:00 2018

Geleceğin profesyonelleri Denge’li, MSA’nın Restoranı yeni nesilli!

2004 yılından bu yana yeme-içme sektörüne uluslararası standartlarda öğrenci yetiştiren Mutfak Sanatları Akademisi (MSA); Arkhe Yazılım Teknolojileri’ni seçti. MSA, yeni işletmesi MSA’nın Restoranı’nı yeni nesil yazar kasa ile hayata geçirdi!

Profesyonel Aşçılık, Pasta-Ekmekçilik, Yiyecek-İçecek İşletmeciliği, Barmenlik ve Miksoloji, Baristalık gibi pek çok alanda mesleki eğitim veren lider mutfak okulu MSA, ‘MSA’nın Restoranı’ adlı yeni işletmesiyle Sarıyer, Sakıp Sabancı Müzesi’nde hizmete başladı.

MSA,  müze ziyaretçilerinin yanı sıra leziz ve kaliteli yemek sevenleri özel bir atmosferde buluşturuyor. Eğitimine devam eden öğrenciler, öğrendiklerini burada pratiğe dökme fırsatı buluyor, eğitmen şefler önderliğinde ve müfredat kapsamında birbirinden özel lezzetleri konuklarına sunuyor.

‘Yeni Nesil Yazar Kasa’ ile ilgili düzenlemeyi öngörerek işletmesini hayata geçiren MSA, satış operasyonunda tam entegre Denge Konuk Ağırlama Sistemi ile ilerlemeye karar verdi. 13 yıldır ödeme çözümleri uzmanı Arkhe’ye ait Denge çözümleriyle MSA, satış operasyonlarını kesintisiz ve esnek bir şekilde yönetiyor. Hem 'masada' ve hem de 'kasada' ödeme işlemlerinde dört dörtlük hizmet veriyor, işletmenin stok takibi ve reçete işlemleri de rahatlıkla yapılabiliyor.

Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihazlar konusunda yapmış olduğu Ar-Ge çalışmalarıyla geçiş sürecinin öncü firması haline gelen Arkhe, deneyimli ekibi ile ‘stok-maliyet izleme, satış noktası yönetim ve bilgisayarlı kontrol sistemleri’ gibi konularda da geleceğin profesyonellerine teorik ve pratik eğitimler verecek.

 

 Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar