Geleneksel Ramazan Lezzetleri AzzuR Restaurant’ta ...

Geleneksel Ramazan Lezzetleri AzzuR Restaurant’ta ...
11 Mayıs 21:19 2016

Geleneksel Ramazan lezzetleriyle bezenmiş, saraylara layık iftar büfesinin keyfini canlı fasıl müziği eşliğinde AzzuR Restaurant’ta çıkarın.

 

Başaşçımız Giovanni Terracciano ve ekibi tarafından hazırlanan iftar büfesinde Ramazan şerbeti, zengin iftariyelikler, Ramazan pideleri, börekler, zeytinyağlılar, yöresel çorbalar, ızgara ve kebap çeşitleri, mantı ve Türk ve Osmanlı yemek kültürünü yansıtan seçkin örneklerin yanı sıra enfes tatlılar yer alıyor. Bu benzersiz ziyafetin ardından serinletici bir lezzetle ferahlamak için ise iftar büfemizde sunulan gurme Mövenpick dondurmalarını deneyebilirsiniz.

 

6 Haziran - 4 Temmuz 2016 tarihleri arasındaki iftar büfemiz, limitsiz meşrubat ve otopark dahil kişi başı KDV dahil 150 TL’dir. Size özel fiyatımız ise kişi başı KDV dahil 75 TL’dir.

 

Rezervasyon için 0212 319 29 29'dan AzzuR Restaurant'ı aramanızı veya ulku.ozturk@movenpick.com adresine mail göndermenizi ve size özel indirimden faydalanmak için bu mailin benim tarafımdan size gönderildiğini belirtmenizi rica ederim.

 

Ramazan ayında sizleri de aramızda görmek dileğiyle...Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar