Güral dan iki yeni otel geliyor

Güral\'dan iki yeni otel geliyor
26 Ağustos 10:53 2018

İlk 5 yıldızlı otelini 2008 yılında Sapanca'da açan NG Hotels, zincirin ikinci halkası olan NG Afyon Wellness & Convention'ı ise, 2012 yılında hizmete sokmuştu. Ekonomist'te yer alan habere göre; yatırımlarına devam eden grup, şu anda inşaatı süren İstanbul Marriott West projesiyle de kongre turizmine hitap etmeyi hedefliyor.

Basın Ekspres yolunda yer alan İstanbul Marriott West'in kaba inşaatının tamamlandığını ve iç dekorasyona geçmek üzere olduklarını belirten NG Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, Sapanca'daki otellerinin yanında 300 odalı yeni bir otelin inşaatına da başladıklarını söyledi. Ayrıca Afyon'da planladıkları yeni bir otel projeleri daha olduğunu ifade eden Gür, şunları ekledi: "Döviz kurlarının artışı turizm sektörüne olumlu yansımış gibi görünse de maliyetler de ciddi ölçüde arttı.

Buna rağmen otellerimiz oransal olarak bütçeyi yakalayacak. Bu yıl Türkiye geneline baktığımızda, geçtiğimiz yıla göre, haziran ayında doluluklar yüzde 25 oranında artış gösterdi. Bunun yanı sıra özellikle güney otellerinde Rus pazarı adına olumlu gelişmeler yaşandı. Avrupa pazarı ise henüz istenen seviyeye gelemese de tekrar dönüşler başladı. Bu pazarın önümüzdeki yıl eski seviyesine ulaşacağını öngörüyoruz."Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar