İşte Amerika ürünleri listesi!

İşte Amerika ürünleri listesi!
17 Ağustos 17:05 2018

Son olaylardan sonra Amerika ürünleri malları neler sorusu araştırılmaya başlandı. İşte Amerika menşeili gıda firmaları...

Amerika gıda, teknoloji, elektronik ürünleri mağazaları isim listesi merak ediliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Türkiye'ye yönelik açık bir ekonomik saldırı var. Eskiden bu işler daha sofistike daha dolaylı yollardan yapılırdı şimdi bodoslama bir şekilde üzerimize geliyorlar' dedi. Erdoğan, ABD'nin elektronik ürünlerine de boykot uygulanacağını söyledi. Vatandaşlar bu açıklamanın ardından Amerikan ürünlerini araştırmaya başladılar.

Amerika ürünleri mallarının hangi ürünler olduğu vatandaşlar tarafından araştırılıyor. ABD mağazaları hangileri? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da, Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA) tarafından ATO Congresium'da düzenlenen "İktidarının 16. Yılında AK Parti Sempozyumu"nda konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Türkiye'ye yönelik açık bir ekonomik saldırı var. Eskiden bu işler daha sofistike daha dolaylı yollardan yapılırdı şimdi bodoslama bir şekilde üzerimize geliyorlar' dedi. Erdoğan, ABD'nin elektronik ürünlerine de boykot uygulanacağını söyledi. Vatandaşlar bu açıklamanın ardından Amerikan ürünlerini araştırmaya başladılar. Detaylar haberimizde sizlerle.

İşte Amerika ürünler listesi;

Gıda Sektörü

McDonald’s

Burger King

Fritolay

Ruffles

Doritos

Lays

Cheetos

İçecek Sektörü

Coca Cola

PEPSİ

Sprite

Schweppes

SensunEmoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

1 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar