İTO Başkanı Çağlar dan Bodrum a lüks otel

İTO Başkanı Çağlar\\\'dan Bodrum\\\'a lüks otel
08 Şubat 02:08 2017

İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, turizm sektöründeki yatırımlarına ağırlık verdi. Para Dergisi'nde yer alan habere göre Başkan Çağlar, Bodrum'da Janna Bodrum isimli bir lüks otel projesini tamamlamak üzere. İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, iş dünyasının da yakından tanıdığı bir isim. İki dönem İTO Meclis Başkanlığı yapan Çağlar, şu anda İTO Yönetim Kurulu Başkanlığı yapıyor.

Başkan Çağlar, çocuk denecek yaştan bu yana iş dünyasının içinde olan bir isim. Liseyi bitirir bitirmez ilk şirketi olan Nurtop A.Ş.'yi kurdu. Tekstilci kimliğiyle bilinen bir işadamı olmasına rağmen son yıllarda farklı sektörlerle öne çıkmaya başladı. Değişik sektörlerde peş peşe yeni şirket kuruluşları yapıyor. Geçtiğimiz yıllarda enerji, haberleşme, teknoloji, gübre ve sağlık turizmi alanlarında şirketler kurdu ve kurmaya devam ediyor. Çağlar'ın son işi ise, turizm sektörüne yönelik oldu. İbrahim Çağlar burada yeni bir şirket kurmadı. 2014 yılında Vedat Dalkıran tarafından Suudi Arabistanlı yatırımcılarla ortak Bodrum'da kurulan Targets Investment'i satın aldı.

Böylece birkaç yıl önce sağlık turizmi ile adım attığı turizm sektörüne tam giriş yapmış oldu. ITO Başkanı Çağlar, şirketin merkezini Bodrum'dan İstanbul'a taşıyarak, yönetim kurulu başkanlığını da üstlenmiş durumda. Peki, bu şirket ne yapacak? Targets investment, lüks turist ağırlamak için kurulmuş. Şirket, Dubai Şeyhi El Maktum'un ünlü oteli Jumeirah'ı Bodrum'a getirmişti. Şimdi Bodrum'da Janna Bodrum ismiyle ikinci bir lüks otel projesini tamamlamak üzere.  Çağlar ve ekibi yeni sezon öncesinde basın lansmanı yaparak yeni sezon projelerini açıklayacak. Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar