İYAGAD Yeni Kadın Kolları Başkanı Belli Oldu

İYAGAD Yeni Kadın Kolları Başkanı Belli Oldu
19 Kasım 18:55 2017
İstanbul Yeditepe Aşçılar ve Garsonlar Dernegin yapmis oldugu istisare toplantisindan sonra alinan kararlar dogrusundan Yeni Kadin Kollari Başkanı Semra BEYAZAY  oldu.
IYAGAD  Derneği  Basarili bir tablo ve görevi  boyunca güzel işler ortaya  koyan Kadın Kolları Başkanı Sayın  Munise BALIBEY  Yönetim  Kurulunun almış olduğu  Karar ile Derneğin Denetleme Kurulu  Başkanlığı görevine getirilirken yine başarılı bir çalısma tablosu sergileyen Kadın Kolları Başkan Yardımcısı olan BEYAZAY oy çoğunluğu ile yeni gorevini teslim aldı.
Yeni Başkandan düşünce ve görüşlerini aldığımizda bizlere
"Bu mesleğe başlamadan önce herkesten duyduğum tek şey kadınları mutfaklarda çalıştırmazlar sürekli ezilirsiniz işten soğursunuz gibi cümleler ile çok fazlaca karşılaştım fakat bu duyduklarımın üzerine giderek ben yaparım ve ben başarırım dedim her zaman.Ailemden, ustalarımdan  ve sevdiklerimden aldığım en büyük destek ile  Şuanda geldiğim konumda , çalıştığım is yerinde olsun kadın asçıların çoğunlukta olduğunu görmek beni çok çok mutlu ediyor özellikle yeni nesil  bayan aşçılar gümbür gümbür geliyor. 
Mesleğimizde bu kadar çok bayan aşçının olması beni cok mutlu ediyor her yanımızda beyaz üniformalı bayan aşçılar bu benim hayalimdi ve bunu gerçekleştirdim. Ama bunlar henüz başlangıç biz bayan aşçıların daha bir cok güzel işlere imza atacağımızı her geçen gün daha faklı ve gastronomiye birsey katacağımızda hic kimsenin kuşkusu olmasin . 
Beni bu göreve layık gören yönetim kurulumuza teşekkür ederim.
Kadın kollarının bütün projelerinde yanımızda olup hep destekleyen, sadece sıradan bir yönetimi  olmayıp bize en büyük abiliği  Kardeşliği yapan dernek Yonetim Kurulumuza teşekkür ederim. İYAGAD Kadın Kolları hız kesmeden en güzel şekilde etkinliklerimiz ve projelerimiz  yeni ekibim ve çalışma arkadaşlarım ile  devam edecek."
Yeni Gorevinde bizlerde Sayın Semra BEYAZAY Başkana başarılar dileriz.


Emoji İle Değerlendir

4 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

2 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar