MAF, CNR FOOD İSTANBUL, EV DIŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ ve TEDARİKÇİLERİ BULUŞMASINDAYDI.

MAF, CNR FOOD İSTANBUL, EV DIŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ ve TEDARİKÇİLERİ BULUŞMASINDAYDI.
25 Eylül 02:23 2017

MAF, CNR FOOD İSTANBUL, EV DIŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ ve TEDARİKÇİLERİ BULUŞMASINDAYDI.

4 Gün süren CNR Expo Food İstanbul sona erdi.

Mengen Aşçılar Federasyonu, Dünya’nın en büyük yiyecek-içecek fuarından biri olmaya aday CNR Food Expo fuarına kurumsal olarak katılan tek aşçılık örgütü oldu. CNR yönetiminin de büyük ilgi gösterdiği MAF standını yerli ve yabancı çok sayıda kişi ziyaret etti.  Bir çok firma MAF standında misafirlere 4 gün boyunca ikramlarda bulundu. Fuarın bir başka işlevi de sürpriz buluşmalar ve karşılaşmalar oldu.Bir çok kişi,çok uzun süredir görüşemediği insanlarla MAF standında buluştu, kucaklaştı.

MAF standının en ilgi çekici noktası ise Dünyaca ünlü mikro art sanatçısı Hasan KALE’nin sergisiydi. MAF milli takımı şeflerinden biri olan Hasan KALE’nin eserleri ziyaretçilerin büyük ilgisini çekti.

BEYPİLİÇ sponsorluğundaki MAF standında MAF ın Ankara ve İstanbul dernekleri görev aldı.

Fuarı toplam 80 bin metrekarelik bir alanda gerçekleşen üç sektörün tek platformunu 65 bin profesyonel  ziyaret etti.. Organizasyonda gıda, içecek ve pastacılık, kuru gıdalar, hazır gıdalar, şekerli ürünler ve çerezler; yaş sebze ve meyveler, taze gıdalar, dondurulmuş ürünler, taze ve donuk et ürünleri görücüye çıktı.. Bunların yanı sıra soğuk ve sıcak içecekler; aşçılık malzemeleri ve ekipmanları, pişirme yardımcıları, profesyonel mutfak ekipmanları, tamamlayıcı gıda dışı ürünler, temizlik, hijyen, masa üstü malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, iş kıyafetleri, otel-restoran tekstil ürünleri, otel buklet malzemeleri, kırtasiye ürünleri ve bilgisayar yazılım ve otomasyon teknolojilerinin yanı sıra her türlü ambalaj çözümleri de bu özel organizasyonda yer aldı.

Güney Amerika kapılarını Türk gıda sektörüne ilk kez açan, Peru şeker piyasasının önemli firması olan Wayki en Golosinas SAC, Türk şeker üreticileri ile ikili iş görüşmelerinde bir araya geldi.

Hindistan’da, uluslararası markaların distribütörü olan SHS firması da fuara katıldı. Türk ürünlerinin Hindistan distribütörü olmaya aday SHS firması fuarda özellikle şekerli ürün mamulleri ile ilgilendi.

Orta Doğu’da 16 bin zincir mağazası bulunan Suudi Arabistan’daki Carrefour mağazalarının tedariğini sağlayan Balsharaf Group ve Unilever, Ferrero, , Doğuş, Beypiliç gibi firmaların ürünlerinin 5 bin noktaya dağıtımını sağlayan Tajero LLC gibi dünyanın en önemli gıda alıcılarının alım yapmaya geldiği CNR Food İstanbul dünyanın en önemli gıda fuarlarına rakip olmaya aday.

Gıda toptancıları, zincir marketler, tekil ve zincir otel, restoran, cafe, yemek ve catering şirketleri gibi kurumların işletme sahipleri tarafından yoğun ilgi gören fuar, sektörün öncüsü 1.500 markanın katılımı ile 80 bin metrekare alanda gerçekleşti.. CNR Food İstanbul 65 bin yerli ve yabancı ziyaretçi ağırladı.Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar