NE VARSA MANAVGATTA VAR

02 Şubat 20:56 2020

NE VARSA MANAVGATTA VAR

06-08 Şubattarihleri arasında gerçekleşecek olan “Ne varsa Manavgat’ta var” etkinliğinde (Ticaret Fuarı)’nda Manavgat Aşçılar Derneği (MAD), olarak bizde varız.

FUAR BÖLGENİN TİCARİ HAYATI AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİ

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş’ın Rahatsızlığı nedeniyle Yardımcısı Şükrü Arslan, sivil Toplum kuruluşları toplantısına Başkanlık etti. Arslan, Manavgat’ın iş dünyasının 6. kez gerçekleştirecekleri fuarın her geçen yıl daha da kurumsallaştığını belirterek bölgenin ekonomik ve ticari açıdan gelişimine katkı sağladığını söyledi. Fuarda Manavgat’ta toplu alım yapan firmalar, konaklama tesisleri ve restoran gibi işletmelerle, bu tesislere ürün sağlayan tedarikçi firmaların buluştuğunu hatırlatan Şükrü Arslan “Toplu satın alım yapan firmalara ne varsa Manavgat’ta var. Aradığınız her şeyi Manavgat’ta MATSO üyelerinde bulabilirsiniz diyoruz. Pazar arayışında olan, mal satmak isteyen iş insanlarına da kendinizi geliştirin, firmalarınız kurumsallaştırın, gerekli yeterlilik belgelerinizi oluşturun ve önünüzde 270 binden fazla yatak ve kocaman pazar var diyoruz. Pazar sahibi kurumlara da diyoruz ki ne alırsanız Manavgat’ta var. Dolayısıyla tedarikçi ve toplu alım yapan firmaları ikili iş görüşmeleri çerçevesinde bir araya getiriyoruz” dedi. Bölge ekonomisinin gelişimi açısından fuarın önemine vurgu yapan Arslan, fuarın sektörde kaliteyi artırmasını beklediklerini dile getirdi.

MANAVGATLI AŞÇILAR “NE VARSA MANAVGAT’TA VAR” FUARINDA BİZDE VARIZ DEDİ

Manavgat Aşçılar Derneği (MAD) Başkanı İsmail Karataş ise fuara destek verdiklerini belirterek fuarın geleneksel hale gelmesinden dolayı memnuniyet duyduklarını söyledi. Şehrin birlik ve beraberlik içinde daha nice başarılı çalışmalara imza atabileceğini vurgulayan Karataş, fuara stant açarak destek verecekleri ifade etti. Karataş, dernek olarak üyelerini davet etti.Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar