NESPRESSO DAN SERİN YAZLAR İÇİN YENİ BARISTA CREATIONS FOR ICE SERİSİ…

NESPRESSO’DAN SERİN YAZLAR İÇİN YENİ “BARISTA CREATIONS FOR ICE” SERİSİ…
01 Ağustos 16:42 2020

Buz ile kahvenin ferahlatan buluşması

 

NESPRESSO’DAN SERİN YAZLAR İÇİN YENİ “BARISTA CREATIONS FOR ICE” SERİSİ…

 

Nespresso bu yaz yeni “Barista Creations For Ice” serisi ile soğuk kahve keyfini yeniden yorumluyor…

 

Nespresso, kahvenin buzla buluşmasının uyumlu ve tam kıvamında olması için 5 yıllık uğraşın ve emeğin sonunda geliştirdiği yeni “Barista Creations For Ice” serisi ile yaza imza atıyor. Soğuk kahve keyfi için özel olarak geliştirilen yepyeni “Barista Creations For Ice” ile Nespresso, yaza ferahlık katıyor. Kahvenin buz ve sütle muhteşem uyumunun yakalandığı bu özel kapsüller, Nespresso kahve uzmanlığının öncülüğüne işaret ediyor.

 

Dünyanın dört bir yanındaki ikonik soğuk buzlu tarifleri tadarak, mükemmel buzlu kahveyi yaratmanın peşine tutkuyla düşen Nespresso, “Barista Creations For Ice” ile ilhamını en iyi baristalardan alıyor.  Yeni “Barista Creations For Ice” serisinde yer alan kapsüller ile eşsiz soğuk kahve deneyimi yaşatan tarifler hazırlayarak, ister bahçede yudumlayın ister evinizde… İster barista yeteneklerinizle arkadaşlarınızı şaşırtın…

 

Nespresso, ferahlatan aromatik dokulara sahip “Barista Creations For Ice” serisinde yer alan “Freddo Delicato” ve “Freddo Intenso” ile tat alma duyularını serin iklimlere taşıyor.  Sıcak kahvelerindeki erişilmez tat profilini, buz ve sütle ferahlatıcı bir keyfe dönüştüren Nespresso, soğuk kahve keyfine standartların çok üstünde bir boyut getiriyor.

 

 

Freddo Delicato…

Kenya kahvesinden elde edilen meyve notalarına sahip Freddo Delicato, nefis tadıyla eşsiz bir yenilenme hissi yaşatıyor. İster kavurucu güneşin altında ister evde, ister bir havuz kenarında yudumlanan bu mükemmel karışım ferahlatıp canlandırıyor. Freddo Delicato, hafif kavrulmuş kahvesiyle damak zevkine hassas dokunuşlar yapıyor.

 

 

 

Freddo Intenso…

Güney Amerika Arabica ve Endonezya Arabica çekirdeklerinin nefis karışımı ile yaratılan Freddo Intenso, şımartan bir buzlu kahve deneyimi sunuyor. Freddo Intenso buz ile birleştiğinde yoğun lezzetli ve güçlü tadıyla yaz akşamüstlerinin mükemmel eşlikçisi olarak dikkat çekiyor.

 

 

Barista Creations For Ice serisi; Temmuz ayından itibaren yaz boyunca Nespresso Nişantaşı, Suadiye, Zorlu Center, Akasya, Kanyon ve İstinyePark Boutique’lerde, tr.buynespresso.com ve 444 20 21 Nespresso Müşteri İletişim Merkezi üzerinden satışta olacak.

 

Nespresso Türkiye İletişim Bilgileri:

Boutique’ler:

Nişantaşı Boutique               : Abdi İpekçi Cad. No:11, Nişantaşı

Suadiye Boutique                 : Bağdat Cad. No:449, Suadiye

Zorlu Center Boutique                    : Zorlu Center Meydan Katı (0), Beşiktaş

Akasya Boutique                              : Akasya 1. Kat, Üsküdar

Kanyon Boutique                 : Kanyon Kat: -1, Levent

İstinyePark Boutique                       : Giriş Katı (0), Sarıyer

Nespresso Müşteri İletişim Merkezi:

444 20 21

Online Alışveriş:

tr.buynespresso.com

#NespressoKeyfi

 

Editöre Notlar:

Nestlé Nespresso SA Hakkında

Yüksek kaliteli porsiyon kahve alanında öncü ve referans olan Nestlé Nespresso SA, AAA Sürdürülebilir Kalite™ Programı kapsamında kahve çiftlikleri ve çevresiyle ilgili sürdürülebilirlik uygulamalarını yerleştirmek için 14 ülkede 110.000'den fazla çiftçiyle çalışmaktadır. 2003 yılında Yağmur Ormanları İttifakı (The Rainforest Alliance) işbirliğiyle başlatılan program, hasatın kalitesinin artırılmasına yardımcı olarak sürdürülebilir kaliteli kahve tedarik edilmesine, çiftçilerin ve topluluklarının geçim kaynaklarının iyileştirilmesine yardımcı olmaktadır. Merkezi İsviçre, Lozan’da bulunan Nespresso, 14.250 çalışanı ile dünyanın 84 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Küresel  perakende ağında 2019 yılı itibari ile toplam 810 adet özel boutique ile hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi için Nespresso kurumsal web sitesini ziyaret edebilirsiniz  www.nestle-nespresso.com.Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar