ONA OLAN AŞKINIZI GODIVA’NIN  EŞSİZ TATLARIYLA ANLATIN

ONA OLAN AŞKINIZI GODIVA’NIN   EŞSİZ TATLARIYLA ANLATIN
11 Ocak 23:21 2022

ONA OLAN AŞKINIZI GODIVA’NIN 

EŞSİZ TATLARIYLA ANLATIN

 

GODIVA, heyecanla beklenen Sevgililer Günü’ne özel koleksiyonuyla aşkın en tatlı halini yaşamak herkes için mükemmel hediye seçenekleri sunuyor.  

 

Dünyanın lider premium çikolata markası GODIVA, özel tasarımlı ambalajların, şık sunumların ve eşsiz lezzetlerin bir araya geldiği Sevgililer Günü’ne özel koleksiyonuyla çiftlerin en mutlu gününü taçlandırıyor. Sevilen GODIVA çikolatasına batırılmış taze çileklerin yanı sıra kalp şeklinde pralinler ve sade çikolata severlerin favorisi madlenlerle hazırlanan çikolata dolu kutular lezzetleri ve göz alıcı sunumlarıyla da dikkat çekiyor.     

 

GODIVA’nın enfes lezzetleriyle hazırlanan koleksiyon bu özel günde sevdiklerini şımartmak isteyenler için mükemmel hediye alternatifi oluyor. GODIVA’nın renkleri ve tasarımlarıyla aşkın en tatlı halini yansıtan Sevgililer Günü koleksiyonuyla akılda kalacak romantik bir gün sizleri bekliyor.

 

Sevgililer Günü’ne özel ürünlere, 1-14 Şubat tarihleri arasında GODIVA mağazaları ve godiva.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

 

 

GODIVA hakkında:

Dünyanın önde gelen premium çikolata markası GODIVA, 1926 yılında Brüksel’de Belçikalı çikolatacı Pierre Draps tarafından kuruldu. Kuruluşundan yaklaşık 100 yıl sonra bile GODIVA çikolatasının her parçası hala aynı kalitede, Belçika’ya özgü ustalık ve dünyanın en iyi içeriğiyle farklılaşıyor. GODIVA’nın tüm dünyada 100’den fazla ülkeye dağıtımı bulunuyor. Müşteriler, GODIVA’yı markaya ait ikonik butik mağazalar, duty free’ler, kafeler, e-ticaret kanalıyla ve birçok seçkin mağazada deneyimleyebiliyor. GODIVA kendini tüketicinin beklentilerinin üzerinde yenilikçi, lezzetli yiyecek ve içecek ürünleri sunmaya ve onlara mükemmel anlar yaşatmaya adıyor. Ünlü trüfleri ve çift kalıpla üretilen çikolatalarından Avrupa tarzı bisküvilerine, ayrı ayrı paketlenmiş çikolataları, sıcak çikolatası, dondurmalı ürünleri ve diğer lezzetleriyle GODIVA, misafirlerine en leziz çikolata deneyimini sunmayı vadediyor. Sosyal sorumluluk sahibi bir şirket olarak GODIVA, dünya çapında sürdürülebilir uygulamaları ve programları destekliyor. Şirket aynı zamanda kakao çiftçilerini desteklemek, çevreyi korumak, yaşadığımız ve çalıştığımız toplulukları güçlendirmek için tasarlanmış küresel uygulamalar ve programlara da sahip.Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar