Örneborgs Bearnez Sos Türkiye de

Örneborgs Bearnez Sos Türkiye de
11 Aralık 19:45 2017

İsveç doğumlu işadamı Mikail Uçar’ın kurduğu Blue Foods LTD, İsveç’in ve Avrupa’nın en popüler sosu Örneborgs Bearnez Sos’un Türkiye distribütörlüğü anlaşmasını İsveç Sarayı’ında düzenlenen lansman davetiyle kutladı. İş, sanat ve cemiyet dünyasından Özge Ulusoy, Esra Üstünkaya, Nilgün-Mehmet Esinli, Elif İnce Aras, Gönül Yazar, Doğukan Manço, Ezra Çetin, Tuba Çetin, Orhan Gorbon gibi çok sayıda kişinin katıldığı davette markanın yüzü olan ünlü Şef Deniz Ahmet Köse’nin Bearnez sos lezzet sunumu davetlilerden tam not aldı.

Blue Foods LTD şirketinin CEO’su Mikail Uçar ve İsveç Başkonsolosu Therese Hyden ev sahipliğinde gerçekleşen Bearnez Sos lansman davetinde, İsveç Başkonsolosu Therese Hydén, İsveç’in en büyük sos üreticilerinden Örneborgs DelikatesserBaşkanı Stefan Hamrin, Bearnez Sos lezzet danışmanı Şef Deniz Ahmet Köse de hazır bulundu. İsveç Sarayı’nda düzenlenen davete Özge Ulusoy, Esra Üstünkaya, Nilgün-Mehmet Esinli, Elif İnce Aras, Gönül Yazar, Doğukan Manço, Esra Çetin, Tuba Çetin, Orhan Gorbon gibi çok sayıda ünlü isim katıldı.

Davette konuşma yapan Mikail Uçar, Bearnez sosunun özellikle et yemekleriyle mükemmel uyum gösterdiğini ve Türkiye’deki sossuz et yeme alışkanlığını değiştirmeye geldiklerini söyledi. Blue Foods LTD olarak, Örneborg Delikatessergibi dev bir şirketin distribütörlüğünü alarak Türkiye pazarına giriş yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Uçar, Türkiye’ye ve özellikle de Kayseri’ye uzun vadede pek çok yatırım planladıklarını söyledi.

Örneborgs DelikatesserBaşkanı Stefan Hamrin ise Türkiye gibi büyük ve önemli bir pazara giriş yaptıkları için mutlu olduklarını söylerken, tüm İsveç şirketlerine de Türkiye’ye yatırım çağrısı yaptı.

Etin lezzetine lezzet katmaya hazırlanan Örneborgs Bearnez Sos, tüm Carrefour Gurme ve Carrefour Hiper’lerde bulunabilecek.

 

 

 


Örneborgs Delikatesser

Willy Örneborg tarafından 1969’da İsveç’te kurulan Örneborgs Delikatesser, o yıldan beri kaliteli sosun İsveçli uzmanı olmayı sürdürüyor. Bugün de en kaliteli sos çeşitlerini sunmaya devam eden Örneborgs Delikatesser, bütün soslarını akşam yemeklerine, mangal, piknik keyfine ya da hareket halindeyken yenen küçük bir yemeğe olağanüstü bir lezzet katmak için yapıyor.
 

Blue Foods LTD

İsveç doğumlu Kayserili işadamı Mikail Uçar tarafından kurulan Blue Foods LTD, ilk olarak yola Türkiye’de gıda sanayisi için plastik kap ve kapak üretip İsveç’e ihraç etmeye başlayarak çıktı. “Çünkü biz Türkiye’ye güveniyoruz” sloganıyla yoluna devam eden Blue Foods LTD, ihracatın yanı sıra Örneborgs Delikatesser’in Türkiye distribütörlüğünü alarak Türkiye pazarına giriş yaptı.Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

1 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar