Öztiryakiler Pasta Teşhir Dolapları Modern Çizgiler Taşıyor

Öztiryakiler Pasta Teşhir Dolapları Modern Çizgiler Taşıyor
07 Nisan 15:31 2017

Öztiryakiler Pasta Teşhir Dolapları Modern Çizgiler Taşıyor

Endüstriyel mutfak sektöründe gelişmiş mutfak teknolojileri ve sektör tecrübesi ile öncü olan Öztiryakiler, pasta teşhir dolaplarındaki model çeşitliliği ve modern tasarımları ile turistik tesisler, restaurantlar, pastaneler, dinlenme tesisleri ve cafelerin yanı sıra eğitim sektörüne hizmet vermekte.

4500’ü aşkın yüksek kaliteli profesyonel mutfak ekipmanları üretimi ve satışının yanı sıra dünya çapında anahtar teslim projelerde yer alan firmanın pasta teşhir dolapları modern çizgilerle mekânlara estetik katıyor. Müşteri beklentilerine göre şekillenen tasarımlarda ahşap ya da paslanmaz çelik kaplı gövde kullanılıyor. Pasta teşhir dolaplarını zincir işletmeler ve tekil işletmeler için şekillendiren Öztiryakiler’in bu alanda uzman bir kadrosu bulunuyor. Zincir işletmelerin standart konseptleri yanında tekil işletmelerin farklılık beklentilerini ustalıkla karşılayan ve danışmanlık da yapan proje ekibi öncelikle alanın fizibilite çalışmasını yapıyor. Bilgisayar ortamında son teknoloji programlarla hazırlanan çalışmalar müşteriye sunuluyor. Tasarım çalışmaları Öztiryakiler’in kendi bünyesinde üretiliyor. Kurulumu yapan teknik ekip tarafından ürün eğitimleri veriliyor.

Müşterinin isteği ve dolabın içerisindeki teşhir ürününe göre istenilen sıcaklık aralığı ayarlanabilen,  yan ve ön kısımları iç mekan tasarımına uygun dekoratif ahşap kaplamalı yapılabilen teşhir dolapları polystren izolasyonlu. Dijital termostatlı ısı kontrolü yapılabilen, min. 240 lt. den max. 480 lt.’ ye kadar kapasiteli, rotil ayarlanabilir ayakları bulunan pasta teşhir dolapları yurt içinde Öztiryakiler, yurt dışında Ozti adı ile satışa sunuluyor. Firmanın referansları arasında Metro Market, Köfteci Ramiz, Shell Deli2go Benzin İstasyonları, Tavuk Dünyası, Cafe Shop, Bk Cafe , Burger King ,Günaydın Restaurantları, Doğa Kolejleri, Adana Divan Hotel Simit Sarayı, Çaycı ve Tattaze gibi güçlü markalar yer alıyor.

 Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar