Öztiryakiler Temizlik ve Hijyen Ekipmanları Hijyene Davet Ediyor.

Öztiryakiler Temizlik ve Hijyen  Ekipmanları Hijyene Davet Ediyor.
07 Nisan 15:32 2017

Öztiryakiler Temizlik ve Hijyen  Ekipmanları Hijyene Davet Ediyor.

Endüstriyel mutfak sektöründe tecrübesi ile öncü olan Öztiryakiler, endüstriyel mutfak gereçlerinin temizliği, bakımı ve kullanıcısının sağlık ve hijyeni için Öztiryakiler Temizlik ve Hijyen Ekipmanlarını fabrika satış mağazaları ve yetkili bayileri aracılığı ile piyasaya sunmaya devam ediyor. İçinde bulaşık makinesi deterjanından kireç sökücüye, ızgara ve fırın temizleyiciden sıvı el sabununa kadar pek çok temizlik ve hijyen ürünü bulunan Öztiryakiler Temizlik ve Hijyen Ekipmanlarının diğer bütün ürünleri gibi çevre dostu.

Öztiryakiler Temizlik ve Hijyen  Ekipmanları ile temizlik kimsayalları alanında yaptığımız yeni oluşum sayesinde müşteri portföyünü genişleten Öztiryakiler, otel, cafe, restoran zincirleri, hastaneler, eğitim kurumları, kamu kuruluşları, catering firmaları ve temizlik şirketlerininde de adını duyurmayı başardı. Temizlik kimyasalları yaygınlaşması dışında Hausekeeping bölümlerinde hizmet vermektedir. Öztiryakiler Temizlik ve Hijyen  Ekipmanları, ürün portföyünde de geniş bir alana hitap etmektedir. Ürün portföyünde bulunan gruplar ise; Genel temizlik ürünleri, banyo ve wc temizlik ürünleri, zemin temizleme  ve cila bakım ürünleri, mutfak hijyen ürünleri, kişisel temizlik ürünleri mevcuttur.

 POWER T-9 ile mutfakta iziniz kalmasın

Öztiryakiler Temizlik ve Hijyen  Ekipmanlarının bir diğer temizlik ürünü ise; Yeni sprey üniteli ambalajıyla satışa sunulan Yanmış Yağ ve Fırın Temizleyici (POWER T-9) özellikle ocak ve fırınlarda çok başarılı sonuçlar elde edilmesine yardımcı oluyor ve 750 ml  sprey üniteli şişesi  ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Özellikle mutfaklara ve paslanmaz yüzeylere ışıltı kazandıran Paslanmaz Yüzey Parlatıcı (POWER INOX) ise paslanmaz yüzeylerin parlaklığını sağlamakla kalmıyor; aynı zamanda bakımını da yapıyor. 

 

POWER MATIC PRO, çevreye zararlı olmayan özel bir ürün

Yenilikçi ve teknolojik gelişmelere açık olan yönetim kültürü ile hem çalışanlarının sağlığı ve güvenliği konusunda hem de çevreyle dost bir üretim süreci konusunda birçok firmaya örnek olan Öztiryakiler Temizlik ve Hijyen  Ekipmanları grubunda yer alan ürünlerinden Bulaşık Makinesi Deterjanı (POWER MATIC PRO), sert su şartlarında donmuş yağ ve kirleri çözen, yıkanan malzemeye zarar vermeden, hijyen sağlar. Zararlı olmayan özel bir ürün. Su sertliğinde kaynaklanan zararlı etkileri yok eden, kireç birikimini de önleyen bu ürün, geri dönüşümlü plastik ambalajlarda satışa sunuluyor. Bulaşık Makinesi Parlatıcısı (POWER RİNSE PRO) ise etkili çalışıyor ve yıkanan cam, metal, porselen malzemelerin yüzeyinde deterjan kalıntısı kalması önlenerek, ürünlerin makineden leke ve çiziklere neden olmadan kuru ve parlak çıkmaları sağlanıyor.Emoji İle Değerlendir

1 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

1 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar