PASTRY CHEF VELİ GEZGİN  ANDA BARUT COLLECTİON   HOTEL'DE...

PASTRY CHEF VELİ GEZGİN  ANDA BARUT  HOTEL'DE...
13 Kasım 18:13 2023

 

Gezgin, ilk profesyonel iş hayatına 2005 yılında Bodrum Kempinski Barbaros Bay Otel’de başlıyor. Ve görev aldığı süre boyunca Fransız Pastry Chef Paul Metay ile çalışma fırsatı yakalıyor. Sonrasında Emirates Place Abudabi Kempinski’ye task force olarak görevlendirilen şef, burada ise Alman Executive Pastry Chef Andreas Roesing ve Endonezyalı Pastry Chef Martua Saktı ile çalışma imkanı yakalıyor.

Gezgin ; Swissotel Büyük Efes İzmir, Mövenpick Hotel İstanbul, Angeles Peninsula Marmaris, D – Maris Bay Resort Marmaris, Lord's Palace Hotel-Spa & Casino Kıbrıs , Vogue Hotel Bodrum, Lujo Art & Joy Hotel Bodrum, Six Senses Kaplankaya Hotel Bodrum ve son olarak Anda Barut  Collection Didim de Executive Pastry Chef olarak görev aldığını dile getiriyor.

Mutfakhaber.net ailesi olarak şefimize yeni görev yerinde başarılar diliyoruz.

 

Anda Barut Collection


Akdeniz Bölgesi’nin öncü otel grubu Barut Hotels yatırımlarını Ege Bölgesi’nin berrak koyları ve tarihi yerleri ile meşhur beldesi Didim’de sürdürüyor. Grubun çalışmaları devam eden yeni oteli Anda Barut Collection 2024’te açılacak. 147 dönüm alanda, özel koyunda lüks Barut Collection konsepti ile hizmet sunacak olan 5 yıldızlı Anda Barut Collection ile Barut Hotels hizmet kalitesini bölgeye taşıyacak, yatak kapasitesini ve istihdamını artıracak.
Barut Hotels tüm otel yatırımlarında olduğu gibi yeni yatırımı Anda Barut Collection’da da geniş yeşil alanlara ve büyük bahçelere yer verecek. Doğa ile uyumlu modern mimarisi, ayrıcalıklı konumu ve benzersiz villaları ile öne çıkan Anda Barut Collection, İzmir ve Bodrum uluslararası havalimanları ile birçok tarihi alana kısa sürede ulaşma fırsatı da sunacak.

  Etiketler


Emoji İle Değerlendir

2 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar