Ronaldo, oteller zincirini koronavirüsü için hastanelere dönüştürecek

Ronaldo, oteller zincirini koronavirüsü için hastanelere dönüştürecek
21 Mart 15:05 2020

Cristiano Ronaldo'nun ülkesi Portekiz'de bulunan lüks otellerini koronavirüsü tedavilerinde kullanılmak üzere ücretsiz hastanelere çevireceği bildirildi.

 

Serie A ekiplerinden Juventus forması giyen dünyaca ünlü yıldız Crisitano Ronaldo, koronavirüs hastalarının ücretsiz şekilde yararlanabilmesi amacıyla ülkesinde sahibi olduğu oteller zincirini hastaneye dönüştürme kararı aldı.

 

İspanyol basınında yer alan haberlere göre; Ronaldo’nun lüks oteller zincirini devletin hizmetine açmaya karar verdiği ve koronavirüs tedavilerinin bu hastanelerde ücretsiz olarak yapılabileceği belirtildi. Otellerin hastanelere dönüştürüldükten sonra tamamen ücretsiz şekilde hizmet vereceği, koronavirüsü için çalışan doktor ve personellerin maaşını da kendisinin karşılayacağı belirtildi.

 

Cristiano Ronaldo İtalya Serie A ve Şampiyonlar Ligi’ne ara verilmesi sebebiyle ülkesi Portekiz’in Madeira adasında izole bir şekilde yaşadığı haberleriyle gündeme gelmişti.

 

Cristiano Ronaldo'nun 70 milyon euro ödeyerek ortağı olduğu Portekizli oteller zinciri Pestana Grup'un Portekiz'in yanında Arjantin, Küba, Amerika Birleşik Devletleri. Hollanda ve Almanya'da da otel yatırımları bulunuyor.Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar