Şef George Egg ve Sedef İybar dan sahnede benzersiz şov

Şef George Egg ve Sedef İybar\'dan sahnede benzersiz şov
24 Ekim 03:08 2019

13 Ekim’de başlayan İstanbul Komedi Festivali, önceki akşam “Tuna Ofis”in katkılarıyla benzersiz bir gösteriye ev sahipliği yaptı.

Dünyaca ünlü şefler klasmanında adı “Anarşist Aşçı” olarak anılan, yemek yapmayı profesyonelce düzenlenmiş bir mutfak ortamından çıkarıp, bulunduğunuz her yerde kendinize nasıl mükellef bir menü hazırlayabileceğinizi benzersiz bir şovla anlatan İngiliz Aşçı George Egg, yemek anlatıcısı olarak birbirinden lezzetli projelere imza atan Sedef İybar’ın sahne yönetiminde izleyenlere şaşırtıcı ve kahkaha dolu bir akşam yaşattı.

Kapılarını 29 Ekim’de açacak olan Sofitel İstanbul Taksim’in balo salonunda gerçekleştirilen gösterimde Şef George Egg; bir otel odasında bulunan standart kahve fincanı, fön makinesi, su ısıtıcısı, ütü ve ütü masası ile 1 saatten kısa bir sürede nasıl 4 course yemek pişirilebileceğini uygulamalı olarak gösterirken, sahnede hazırladığı her tabağı da konuklara Sedef İybar aracılığı ile tattırdı.

Kahve fincanı içinde fön makinesi ile mısır patlatan George Egg, ardından ütü masasının üzerinde ütü ile panini hazırladı. Elbise askılarından hazırladığı tel sepetle su ısıtıcısı içinde levrek pişen Anarşist Şef, ardından ütünün üzerinde eşsiz bir pancake pişirdi. Her bir anı kahkaha dolu bu eğlenceli şovu izlemeye gelen konuklar arasında; Demet Akbağ, Nahide Büyükkaymakçı, İdil Lüleci, Berna sağlam Naipoğlu, Sema Demiral, Bulut Reyhanoğlu, Çiçek benardete, Özer Benardete, Nuray Tekin, Yelda İpekli, Şirin Payzın, Gülay & Murat Afşar, BKM CEO’su Zümrüt Arol Bekçe de vardı….

 

 Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar