Şef Serkan Bozkurt tan mutfak sektörüne yeni soluk

Şef Serkan Bozkurt’tan mutfak sektörüne yeni soluk
22 Haziran 23:33 2017

Türkiye’de ilk kez WACS (Dünya Şefler Birliği) Uluslararası Mesleki Yeterlilik Sertifikası Programı (Professional Cook-Commis Chef) uygulamasını yapan Chef’s Table Mutfak Akademisi’nin kurucusu, sektöre katkıları ile bilinen Serkan Bozkurt, Karaca iş birliğiyle hazırladığı “Mutfak Bilgi Programı” adlı inovatif proje ile sektöre yeni bir soluk getiriyor.

Türkiye’de ilk kez WACS (Dünya Şefler Birliği) Uluslararası Mesleki Yeterlilik Sertifikası Programı (Professional Cook-Commis Chef) uygulamasını yapan Chef’s Table Mutfak Akademisi’nin kurucusu, sektöre katkıları ile bilinen Serkan Bozkurt, Karaca iş birliğiyle hazırladığı “Mutfak Bilgi Programı” adlı inovatif proje ile sektöre yeni bir soluk getiriyor.

 

15 yıl önce yarattığı yemek programları ile genç nesil şefliğin oluşmasında büyük rol oynayan Serkan Bozkurt, şimdi öğrencilerine verdiği mutfak akademisi eğitiminin temellerini yeni bir konsept ile herkese ulaştırıyor. Yemek tarifi değil mutfak doğrularının ve tekniklerinin anlatıldığı program, sektördeki yemek programı algısını tamamen değiştirmeye hazırlanıyor. Programda bildiğimizi zannettiklerimiz, kompakt bilgiler, bizi şaşırtan mutfak doğruları ve temel teknik bilgileri paylaşılıyor. Toplu taşıma araçlarında Modyo TV ile günde 4 milyon İstanbullu’ya ulaşılıyor.

 

Programda şu ana kadar “İyi Bir Çorba Nasıl Yapılır?”, “Et Nasıl Mühürlenir?”, “Sebzeler Nasıl Haşlanır?”, “Hoşaf ile Komposto Arasındaki Fark Nedir?” gibi teknik konular işlendi.Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar