Şefler, IBATECH İstanbul Fuarı nda yarışacak

Şefler, IBATECH İstanbul Fuarı’nda yarışacak
31 Ocak 13:50 2018

Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu (TAŞPAKON), Messe Stuttgart tarafından düzenlenen IBATECH İstanbul; Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı’na destek verecek. Taşpakon Türkiye Kupası finalleri de fuarda yapılacak.

Messe Stuttgart Ares Fuarcılık tarafından iki yıl arayla düzenlenen ve Avrasya bölgesinin en büyüğü olan IBATECH İstanbul; Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri, Dondurma, Çikolata ve Teknolojileri Fuarı, bu yıl 12’inci kez 12-15 Nisan 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo’da 50.000 metrekarelik alanda organize edilecek.

IBATECH İstanbul 2018’e Ekmek ve Unlu Mamuller Makinaları Sanayicileri Derneği (EKMADER), Gıda Bileşenleri ve Geliştiricileri Derneği (GIDABİL), Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ve sektöründe lider firmaların ardından Türkiye’deki 7 bölge federasyonu ve 60 il derneğini bünyesinde bulunduran Tüm Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu (TAŞPAKON) da destek verdi.

Aşçılık Pastacılık Türkiye Kupası Finali IBATECH’te

Türkiye’nin çok güçlü olduğu mutfak kültürünü, fuar boyunca hazırladığı yarışma ve etkinliklerle tüm dünyaya tanıtmayı amaçlayan IBATECH İstanbul, konsept gereği Türkiye’de organize edilen tek yarışma organizasyonu “Taşpakon Türkiye Kupası”nın ilk finaline de ev sahipliği yapacak.

Fuarın ilk 3 günü düzenlenecek finallerde, aşçılık ve pastacılık eğitimi veren lise, meslek yüksekokulu ve üniversitelerin her gün farklı kural ve konseptlerde yarışan finalist takımlarından birinci olan okula, Taşpakon Türkiye Kupası verilecek.

Fuarın son gününde ise TAŞPAKON ana sponsoru La Lorraine iş birliği ile canlı ekmek pişirimleri, display ekmek sunumlarından oluşan “La Lorraine Türkiye Şampiyon Ekmekçi” yarışması düzenlenecek.

2016 yılında 114 ülkenin profesyonellerini ağırlayan IBATECH, TAŞPAKON ile iş birliğini 21-24 Eylül 2019 tarihlerinde Stuttgart şehrinde organize edeceği Avrupa’nın 2. büyük Fırıncılık ve Şekerleme Fuarı SÜDBACK ile daha ileri boyutlara taşımayı planlıyor.

Messe Stuttgart

Messe Stuttgart, Almanya’nın lider ticari fuar organizatörlerinden ve 50’den fazla ülkede temsilcilikleri bulunuyor. 2017 yılında 22.711 katılımcı firmanın ürün ve hizmetlerini, 1.280.000 ziyaretçi ile buluşturan firma, aynı yıl 22’si misafir, 35’i kendi organizasyonu olmak üzere 57 fuar düzenledi.

Türkiye Ofisi, İstanbul başta olmak üzere Ankara ve İzmir’de de fuarlar düzenleyen Messe Stuttgart, yurt içinde ve uluslararası alanda oldukça iddialı hedeflere sahip.Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

1 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar