Six Senses Kaplankaya'da yeni atama

Six Senses Kaplankaya'da yeni atama
26 Nisan 23:59 2022

Dünyaca ünlü sürdürülebilir sağlıklı yaşam felsefesiyle dikkat çeken Six Senses Hotels Resorts Spas bünyesinde yer alan;  Ege’nin eşsiz doğasında seçkin mimarisi ve  konforu ile bütünsel wellness deneyimi sunan Six Senses Kaplankaya,  yeni sezonda kapılarının  yeniden açılmasıyla  birlikte üst düzey atamalarına devam ederek yönetim kadrosunu güçlendiriyor. Travel and Leisure USA ve Hotel &Lodge Fransa gibi Dünya çapında otoritelerden, en iyi  Resort ödülüne pek çok kez layık görülen, Six Senses Kaplankaya’nın yiyecek ve içecek direktörlüğü yardımcısı görevine turizm, otelcilik ve restoran sektörünün deneyimli profesyoneli Mehmet Gazezoğlu getirildi. 

Satış ve Pazarlama Turizm ve Konaklama İşletmeciliği eğitiminin ardından; otelcilik kariyerine 2007 yılında başlayan Mehmet Gazezoğlu , turizm, yeme-içme ve restoran müdürlüğü alanındaki tecrübesini Türkiye’de yer alan lüks segment otellerde edindiği deneyimlerle perçinledi. Kempinski Katar Marsa Malaz Kempinski Katar ve Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’da restoran müdürlüğü  ve ardından yeme-içme müdürlüğü yapan Gazezoğlu Six Senses Kaplankaya’da yeme-içme departmanı yardımcı direktörlüğüne atanmadan önce 2020’den beri otel bünyesinde yeme-içme müdürü olarak görev almaktaydı.

 

Mehmet Gazezoğlu,  yeme-içme  alanındaki deneyimini Six Senses Hotels Resorts Spas uluslararası sürdürülebilirlik felsefesi çerçevesinde sunacağı hizmetlerde değerlendirecek.Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar