Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul, Yeni Mekanı SAX ile Şehrin Gece Hayatına Yeni Bir Soluk Getiriyor!

Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul, Yeni Mekanı SAX ile Şehrin Gece Hayatına Yeni Bir Soluk Getiriyor!
04 Mayıs 20:35 2023

Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul, Yeni Mekanı SAX ile Şehrin Gece Hayatına Yeni Bir Soluk Getiriyor!

 

 

Dünyanın önde gelen gastronomi markalarını bünyesinde buluşturan Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul’un yaza damgasını vuracak mekanı SAX, yeni nesil restoran lounge konsepti, canlı müzik ve DJ performansları ile 4 Mayıs’ta kapılarını açıyor. 

 

 

Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul’un Boğaz’a tepeden bakan yemyeşil korusunda yer alan SAX İstanbul, konsepti, müzikleri ve kitlesinin ruhuyla bu yaz ve devamında en çok konuşulacak mekanların başında gelecek. Yeni nesil restoran lounge konsepti, canlı müzik ve DJ performansları ile 4 Mayıs’ta misafirlerine kapılarını açacak SAX İstanbul için geri sayım başladı.

 

İlk mekanını Beyrut’ta açan SAX, kısa sürede kazandığı şöhretle birlikte Saheli, Kahire, Doha’dan sonra beşinci halkasını İstanbul’da açıyor. Dekorasyonu ve atmosferi ile öne çıkan SAX İstanbul, şehrin gözde mekanları arasında öne çıkacak. Türkiye'nin en ünlü yeni nesil restoran lounge mekanı olmaya aday SAX İstanbul, "Room with Soul" mottosuyla eşsiz bir deneyim sunmak için tasarlandı. SAX İstanbul, uzmanlıkla hazırlanmış kokteylleri, özenle tasarlanmış lezzetleri ve mükemmel canlı müzik performansları ile benzersiz bir deneyim sunuyor. Her detayı incelikle düşünülmüş ve titizlikle tasarlanmış mekanın ambiyansında mükemmeliyetçilik felsefesi hakim. SAX İstanbul, otel misafirlerinin yanı sıra, kaliteli müzik ve seçkin bir mutfak eşliğinde lüks ve konforlu bir ortamda keyifle vakit geçirmek isteyen herkesi bekliyor.

 

Her Detayına Özenle Tasarlandı

Uzun zamandır hummalı bir çalışmayla devam eden mekanın tasarımını, diğer SAX’larda olduğu üzere Lübnanlı mimar Maggy Monsef üstlendi. Monsef’in SAX İstanbul için tasarladığı çağdaş iç mekan, Türk kültürünün tarz ve inceliklerinden etkilendi. Aydınlatılmış ve fırçalanmış pirinç tavanların yanı sıra, zengin mermerler, ahşap duvar kaplamaları, kare parke döşemeler, aynalar ve kadifemsi kumaşlar yaratıcı bir şekilde iç içe geçirildi. Tasarımcı SAX İstanbul’da anlatmak istediği hikayeyi şöyle özetliyor: “Anlatmak istediğim hikaye, SAX imzalı enfes mutfağın tadını çıkarırken, tavandan yansıyan sıcak ve davetkar aydınlatmalar ile keyifle deneyimleyeceğiniz eşsiz bir ambiyans yaratmak. SAX İstanbul için tasarladığım ortam, konukları Türkiye’nin yüzyıllara yayılan sanat ve tasarım aşkını, güncellenmiş bir dokunuşla saran, davetkar renkler ve kumaşlarla bezeli, cömert bir iç mekandır. Tasarım yoluyla sanat yaratma yolculuğu benim için bir saplantı, aynı zamanda da alametifarikam.”

Boğaz’ın en nadide kıvrımı Sarıyer’de konumlanan Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul’un gece hayatına yeni bir soluk getirecek mekanı SAX İstanbul, benzersiz bir deneyim için misafirlerini bekliyor.

 

Detaylı bilgi ve rezervasyon için;

Six Senses Kocatas Mansions, Istanbul

E: reservations-istanbul@sixsenses.com

T: +90 212 355 55 00

W: https://www.sixsenses.com/en/resorts/kocatas-mansions-istanbul

  Etiketler


Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar