TAFED BŞK .YRD. VE MAD ONURSAL BAŞKANI KARATAŞ PROF.DR HACER BAKIR SERT İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

TAFED BAŞ.YAR. VE MAD ONURSAL BAŞKANI KARATAŞ  PROF.Dr.HACER BAKIR SERT’İ MAKAMINDA ZİYARET ETT
22 Mart 22:00 2018

TAFED BAŞ.YAR. VE MAD ONURSAL BAŞKANI KARATAŞ

PROF.Dr.HACER BAKIR SERT’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Manavgat Aşçılar Derneği onursal başkanı Tafed Baş. Yrd. İsmail Karataş, Manavgat MATSO Turizm Fakültesi Dekan'ı Sayın Prof. Dr. Hacer Bakır Sert'i makamında ziyaret etti.

Manavgat Aşçılar Derneği onursal başkanı Tafed Baş. Yrd. İsmail Karataş ziyaretinde      '' Hacer Hocam yaptıklarınızı yakından takip etmekteyim.  Okula yapılan uygulama mutfaklarının çok güzel olacağını öğrencilerimize böyle mutfaklarda pratiklerini geçekleştirmesi. Bu mutfakların kurulması için çabalarınızı takdir ediyorum. Bu konuda bizlere nasıl bir görev düşüyorsa, nasıl zenginleştirebilmemiz için her zaman yanınızdayız hocam, ayrıca mutfaklar bittiğinde çok güzel bir açılış yapmayı, gönlümüz bir Tafed ailesi olarak gerçekleştirmek isteriz. Çünkü Manavgat çok büyük bir potansiyele sahip ve de bölgemiz de bulunan yatak kapasitesi hiçbir yerde yok, böyle bir turizm cenneti Manavgat’ta gastronomi konularında yetiştirilmiş öğrenciler geleceğimizin birer aydınları olacaklardır.

Böyle bir merkezde öğrencilere gastronomi eğitimi veriliyor olması da ayrıca bir gurur verici durum. Bunun için burada verilen eğitimin sadece Manavgat değil Türk Turizmine çok büyük katkıları olacağını düşünüyorum, bu sebeple yapılan mutfakların açılışının tüm sektöre, bürokrasiye aktif işlevinin gösterilmesi ve yapılan işin önemini gene bu mutfaklarda öğrencilerle birlikte hazırlayıp sunmak isteriz diye öneride de bulundu. Değerli zamanınızı ayırdığınız için çok teşekkür ederim'' dedi.

Manavgat MATSO Turizm Fakültesi Dekan'ı Prof Dr. Hacer Bakır Sert'te ziyaretten duyduğu memnuniyeti şu sözlerle ifade etti: '' Çok değerli şefim ziyaretiniz beni ziyadesi ile mutlu etti. Sizler gibi değerli ustalarımızın tecrübeleri, mesleki birikim ve becerilerinin öğrencilerimiz içinde çok iyi olacağını düşünüyorum. Her zaman desteklerinizi, öğrenciler ve bizlerin yanında olduğunuzu bilmek bizi daha çok güzel işler yapabileceğimizi düşündürüyor, ayrıca güzel düşünce ve öneriniz için çok teşekkür eder, inşallah hep birlikte daha güzel işlerde yan yana olmak dileği ile diyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi'' dedi.

 

 Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

0 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar