TAŞPAKON HABERLER- 38

TAŞPAKON HABERLER- 38
22 Şubat 17:22 2017

TAŞPAKON EĞİTİMLER SERİSİ: İSTANBUL

Taşpakon'a bağlı, Marmara Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu üyesi, İstanbul Aşçılar ve Pastacilar Derneği Kartal Şehit Salih Alışkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde öğrencilere uygulamalı mutfak eğitimi vermiştir. Misafirperverliklerinden ötürü başta okul müdürü Sn.Bülent Topal olmak uzere tüm okul yöneticileri ve öğretmenlerine, değerli ögrencilerimize ve İsapader yönetimine ve üyelerine teşekkür ederiz

Taşpakon Genel Sekreterliği


------

TAŞPAKON EĞİTİMLER SERİSİ: KAHRAMANMARAŞ

Taşpakon'a bağlı, Akdeniz Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu üyesi, Kahramanmaraş Aşçılar ve Pastacılar Derneği, Mükreme Hatun Kız Meslek Lisesi'nde uygulamalı mutfak eğitimi vermiştir. Emeklerinden ve desteklerinden dolayı Kahapad'a yönetimine ve üyelerine teşekkür ederiz.

Taşpakon Genel Sekreterliği

 

---------

T.C. MİLLİ EĞİTİM BAKANI DR.İSMET YILMAZ'IN UŞAK ZİYARETİ

Atatürk Kültür Merkezi'nde Ak Parti Uşak İl Başkanlığı'nın düzenlediği İl Danışma Kurulu toplantısına katılmak için Uşak'ta bulunan T.C. Milli Eğitim Bakanı Dr.İsmet Yılmaz üye derneğimiz Uşak Aşçılar ve Pastacılar Derneği tarafından ziyaret edilmiştir. Taşpakon adına Uşak Dernek Başkanımız Fatih Demir tarafından yapılan hediye takdimi sırasında Sn.Yılmaz Taşpakon'a eğitime vermiş olduğumuz desteklerden dolayı teşekkürlerini iletmiştir. Bu vesile ile üyemiz Uşapader'e, yönetimine ve üyelerine emeklerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Taşpakon Genel Sekreterliği


-----------

POLİSİMİZİN VE ASKERİMİZİN YANINDAYIZ: KONYA

Taşpakon olarak Türkiye'nin dört bir yanında üye derneklerimiz ile başlattığımız Askeri Birliklere ve Emniyet Güçlerine ziyaretler serisi Konya'da devam etti. Bu bağlamda bağlı federasyonumuz İç Anadolu Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu üyesi Konya Aşçılar ve Pastacılar Derneği tarafından Konya İl Emniyet Müdürü Sn. Şükrü Yaman'a ziyaret gerçekleştirilerek plaket sunumu yapılmıştır. Emeklerinden dolayı üyemiz Konapad'a, yönetimine ve üyelerine teşekkür ederiz.

#terörülanetliyoruz #başaramayacaksınız #bizibölemeyeceksiniz

Taşpakon Genel Sekreterliği


-------

BURDUR AŞÇILAR VE PASTACILAR DERNEĞİNDEN ZİYARET

Taşpakon'a bağlı Akdeniz Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu üyesi Burdur Aşçılar ve Pastacılar Derneği Burdur Valisi Sn. Şerif Yılmaz'a makamında ziyarette bulunulmuştur. Emeklerinden dolayı üyemiz Burapad yönetimi ve üyelerine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Taşpakon Genel Sekreterliği


-------------

TAŞPAKON EĞİTİMLER SERİSİ: YOZGAT

Taşpakon'a bağlı İçanadolu Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu ve üye dernekleri iş birliği ile Yozgat'ta Zübeyda Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde öğrenciler ile buluşarak mesleki eğitim semineri, Türk mutfağı eğitimi, uygulamalı baklava eğitimi ve İç Anadolu Mutfağı Yemek Yarışması düzenlemişlerdir. İçanapafed yönetimine, üye dernek yönetimlerine ve destek veren herkese emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Taşpakon Genel Sekreterliği


----------------

TAŞPAKON EĞİTİMLER SERİSİ: KAHRAMANMARAŞ

Taşpakon'a bağlı, Akdeniz Aşçılar ve Pastacılar Federasyonu üyesi, Kahramanmaraş Aşçılar ve Pastacılar Derneği, Akdeniz Turizm Otelcilik Teknik Meslek Lisesi ve Sevim Şirikci Kız Teknik Meslek Lisesi'nde uygulamalı mutfak eğitimi vermiştir. Emeklerinden ve desteklerinden dolayı Kahapad'a yönetimine ve üyelerine teşekkür ederiz.

Taşpakon Genel Sekreterliği

 Emoji İle Değerlendir

0 Mutfak Haber Emoji İnanılmaz

İnanılmaz

0 Mutfak Haber Emoji Muhteşem

Muhteşem

1 Mutfak Haber Emoji Beğendim

Beğendim

0 Mutfak Haber Emoji Beğenmedim

Beğenmedim

0 Mutfak Haber Emoji Üzüldüm

Üzüldüm


Yorumlar